Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Orion Bouwen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Orion Bouwen   Orion Bouwen EmptyKedd Ápr. 21, 2020 11:12 am

Orion Bouwen
I'm more than a man. I'm an idea. A philosophy.
Cameron Monaghan
Testvériségi
Nameless ember
Becenév
Hová szeretnéd te becézni az Oriont?
Születési hely, idô
Oklahoma, 2012. 03. 27.
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
-
Család
Apa… Ó, apa! Merthogy csak te maradtál nekem, mint a családom, nem igaz? Nagy terveid vannak velem. Kurva nagy terveid vannak velem! Komolyan, olyanok vagyunk mi, mint egy elbaszott, Harry Potter kabaré. De neked még páváid sincsenek banyek! Se feleséged, mert képtelen voltál őt megóvni! És akkor itt vagyok én. A te naaaagy reménységed! És tudod mit gondolok? Igazad van! Szerintem is nagy jövő áll előttem, amiben túl foglak téged szárnyalni. Többre viszem majd, mint amiről te valaha is akár csak álmodni mertél volna a saját kis nyomorult életedben.
Tulajdonságok
Erősségek:Hát, pokolian jóképű vagyok, ha nem vetted volna észre. Egyébként meg a tanáraim szerint is remek sebész lesz belőlem később. Persze, teszek is érte, mert bár első blikkre a legtöbben azt gondolnák, hogy nem szokásom tanulni, egyébként én törekszem a precizitásra és a tökéletességre. De hát meg kell őriznem az imidzsemet, így legalább a kezemben van a meglepetés ereje.

Gyengeségek:Nos, nem mondhatnám, hogy mindig a legjobb döntéseket hozom meg. Néha egyszerűen csak… eszembe jut valami és megcsinálom! Persze, az már nézőpont kérdése, hogy ez most erősség, vagy gyengeség. A többség szerint eszetlen vagyok, de inkább azt bánjam meg, hogy megtettem valamit, mint azt, hogy nem. A pillanatok gyorsan tovaszállnak. Meg… állítólag makacs vagyok, de egyébként meg csak vannak elképzeléseim. Terveim! És nagyon utálom, ha valaki nem tudja kimondani a vezetéknevemet.

Elsődleges fegyvered: Lefegyverző mosoly
The world of the Enigma disease
Tudom, hogy ott voltál. Azt hiszed, nem láttalak, de nem lopakodsz olyan jól, mint ahogyan azt te gondolod. Pontosan tudom, hogy a sarkamban voltál egész úton, egészen addig, amíg már nem tudtál tovább jönni. És hidd el, addig vagy boldog, amíg ebben az édes tudatlanságban lebegsz. Egy kicsit csalódtam is benned. Azt hittem, bízol bennem eléggé ahhoz, hogy tudd, ha nem mondok el neked valamit, akkor annak oka van. Ahogy ennek is.
Mégsem szólok egy szót sem. Nem foglak elárulni. Nem akarlak bajba keverni, még ha haragszom is. És neked sem fogom felemlegetni. Tudom, hogy tele vagy kérdésekkel, én pedig nem fogok rájuk válaszolni. De ezt azt hiszem, te is tudod már.
És, azt sem szeretném, ha belekeverednél. Nekem nem volt választásom, neked pedig van. És elhiheted, Királylány, legközelebb már nem fogom hagyni, hogy utánam osonj. Fogalmad sincs, hogy mekkora bajba keverhettél volna mindkettőnket.
Tudod, hogy az apámmal… nem minden fényes. Én pedig azt tudom, hogy azt hiszed, hogy az életem pont úgy történik, ahogy én akarom, pedig semmi sem áll távolabb az igazságtól. Téged éppen ezért kedvellek. Te nem hozol helyettem döntéseket. Ez maradjon is így. Ne hozz meg te is egy döntést helyettem. Főleg olyat ne, amiről igazából nem is tudsz semmit.
Sok olyan része van az életemnek, amibe nem avattalak be és valószínűleg nem is foglak soha. A családom, a testvériség… ez bonyolult. Fogalmad sincs, hogy mekkora szerencséd van a saját életeddel. Kicsit irigyellek is. Kár, hogy már öreg vagyok ahhoz, hogy örökbe fogadjatok. Ráadásul, még ha apám meg is murdelne, esélytelen, hogy hozzátok kerüljek. Sokkal valószínűbb, hogy a Nameless gondozásba adjanak. Ha nem menne magától, hát tennének róla, hogy így legyen.
Hopsz! Már megint eltörtem egy poharat! Asszem, kicsit berúgtam. Olyan ez a vörös sör, mint egy véres naplemente. Lehetnék egy rohadt költő is! Orion Bouwen, a költő! Lehetnék a modern kor Shakespeare-je! Apropó! Tudtad, hogy állítólag meleg volt? Tudom, tudom, volt felesége, meg minden. De hát hány meleg palinak volt már felesége az idők során! Nekem mindig is gyanús volt a csóka. Aki ilyen nyálas szarokat ír és még mindig feláll neki, az tuti, hogy szivárványos.
Képzeld, tegnap lebácsiztak. Ja… A harmadunokatesóm legújabb gyereke. Vagy negyedunokatesóm? Na de könyörgöm! Hát úgy nézek én ki, mint egy bácsi? Mondd, nem kezdtem el ráncosodni? Mintha szarkalábaim lennének, itt ni! Itt, a szemem sarkában. Nincs? Hála a jó égnek! Kezdtem betojni. Még a ráncok hiányoznának nekem! Hát nincs elég bajom nélkülük?
Nézem, ahogy táncolsz. Tudod, nagyon szépen táncolsz! De az is lehet, hogy csak az alkohol szépíti meg. Azt mondják, az mindent megszépít, bár én ezt még nem vettem észre. Lehet, hogy nem iszom eleget. Ez lehet a bibi. Akkor igyunk mégegyet! Drága Cathie…
Our story was written by blood
Orion Bouwen

Nameless ember

Orion Bouwen
Orion Bouwen Tenor
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Cameron Monaghan
Orion Bouwen Source
Reagok száma :
3

Orion Bouwen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orion Bouwen   Orion Bouwen EmptyPént. Ápr. 24, 2020 10:25 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Hát pajti, hogy Shakespeare meleg volt-e arról fogalmam sincs, de hát semmi sincs kizárva. Rejtéjeid meg vannak ám bőven. Abban viszont már biztos vagyok... Olvasva történetedet, jóformán semmiről sem alkottál konkrét képet, talán pont ez volt a célod. Igazából így a legjobb. Imádom a meglepetéseket.  Orion Bouwen 1936936019 Nem beszélve arról, ha elmondassz mindent, mit mesélhetnél késöbb.  Orion Bouwen 237156938  Kiváncsi leszek mit hozol ki késöbb a sztoridból, és hogy ki is ez a bizonyos királylány...Cathie.

Amúgy, mielőtt még olyan könnyen tovább engednélek... Az a profilkép nagyon adja!  Orion Bouwen 1936936019 :'D Nahjó, én se vagyok ám a szavak embere, mint ahogy azt fent is láthattad. Menj és mutasd meg mit tudsz. Orion Bouwen 1936936019 Aztán jót ne halljak!

Vendég

Vendég

avatar

Orion Bouwen Empty
 

Orion Bouwen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: A felkelô nap :: Testvériségi-
^
ˇ