Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Pult jobbszél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Pult jobbszél   Pult jobbszél - Page 4 EmptySzer. Ápr. 18, 2018 5:09 pm


I know the moment I looked into your eyes
I'd have to swallow all your lies



Don't tease me, baby
You drive me crazy


Széles vigyor terül el az arcomon a szavaira. Nos igen... ismét rátapintott a lényegre méghozzá nem is kicsikét. Nagyon könnyen megy ez neki.
- Ebben a szakmában csak hátráltatna egy szív - kacsintok rá féloldalas mosollyal. Sokan mondják hogy nincs szívem. Talán igazuk van... Talán lelkem sincs. Talán már rég eladtam az ördögnek. Vagy én magam lennék az ördög. Ebben a vörös fényben nem különbözünk soktól.
És ez a hely... Maga a bűnökkel teli pokol. És én vagyok az irányítója.
Figyelem az aprócska mozdulatot ahogy hátradobja a haját. Van benne valami fülledt, rejtett erotika ami teljesen megbabonáz. Szinte a szemem alig tudom levennir óla.
Jóízűen felkacagok a szavain mire a mellettem álló pultos lány ránk néz. Nem foglalkozom a pillantásával. Tudom hogy féltékeny, de pár nap és úgyis eltűnik innen. Mind eltűnnek.
Csak az igazi keménymag marad. Mint én... Kait... Vagy Nora.
Egyedül Kait az aki így beszélhet velem... Más nőtől ezt nem tűrném el. Nem vagyok egy erőszakos ember. Legalábbis nem itt.
Az hogy hány ember élete és vére szárad a lelkemen és tapad a kezemhez. Sok sok... csúnya dolgot csináltam már. Nem mondanám hogy büszke vagyok rájuk... de nem titkolom és nem szégyellem őket. A részeim. AZ életem pillanatai.
Volt egy oldalam amit kevesen láttak még. Vagyis... akik látták nem élték túl. Gonosz lennék? Meglehet.
Egyre cska nő köztünk a feszültség, egyre csk feszül a levegő a kérdéséig. A csendben mintha apró elektormos kisüések szikráznának.
Pusztitóak. Vadak. És szinte beléjük remeg a bensőm.
- A megfelelő pillanatra vártam - mosolyodom el, lovagiasan a hátam mögé téve szabad kezemet. Mintha nem egy bárban lennénk hanem a legelegánsabb kastély báltermében és épp most készülnénk megnyitni a táncunkkal a bált.
Lassú léptekkel kísértem a táncparkettre. A sok miniszoknyában vonagló, valószínűleg bőven kiskorú lányka a nyomába sem ért a velem szemben álló szépségnek.
Még így is magasabb vagyok nála, ahogy közel húzom úgy csiklandozza végig a haja a nyakam és az ingből kilógó mellkasomat.
A keze puhán és forrón simul a vállamra még a sötét anyagon keresztül is érzem a hőt amit sugároz magából. Tényleg olyan, mint a tűz.
Én vezetek, bár egyenlőre csak finoman, kissé összesimulva ringatózunk egy csak általunk hallott zenére. A saját kis világunkban voltunk, a bár többi része nem érdekelt minket.
Az ajkai kis híján a fülemhez értek ahogy beszélni kezdett hozzám én pedig félig leeresztett szemhéjakkal hallgattam. A tánc mint alkudozás hasonlata... A tánc... pedig... olyan mint a szex. Csak éppen vízszintesen és kissé több ruhában.
Ahogy a tarkómra simul a keze és felnéz rám úgy pillantok le rá. A pillantása még mindig érzéki és átható.
- Mióta csak ismerjük egymást táncolunk - felelem én is halkan, a lehelletem megtáncoltatja egy két tincsét - Ahogy alkudozunk is... Még egy párhuzam a kettő között...
Elmosolyodva lépek előre és a derekát fogva lassan bedöntöm. A haja kishíján a padlót súrolja az ajkaim pedig finoman érintik meg a torkát. A bőre tüzelt a szám alatt, éreztem ahogy pulzál a vér az ereiben. Maga volt az élet.
Lassan felállítottam és újra lenéztem rá. A szemeim forró tűzzel égtek ahogy közel hajoltam hozzá megint.
- Mit kérsz a csicsergésedért madárkám? - kérdeztem halk, rekedt hangon.





✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗

530┃High ClassPult jobbszél - Page 4 2063629553  ┃
Vendég

Vendég

avatar

Pult jobbszél - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult jobbszél   Pult jobbszél - Page 4 EmptySzer. Ápr. 18, 2018 3:10 pm


I'm back, Darlin'

646✩ Blazing ✩ note: xx



My silence isn't weakness but the beginning of my revenge





Csábos nézésemet, csak olykor szakítják meg félmosolyaim, miközben a férfi vonásait figyelem, minden apró redőit, mimikáját. Pontosan tudjuk, hogy mit akarunk a másiktól, mégis kerülgetjük egymást. Ez a legszebb a kapcsolatunkban.
Sosem hazudunk a másiknak, nem ámítjuk nagyratörő tervekkel a másikat, sem szépen hangzó ígéretekkel. Egyszerűen csak tudjuk, hogy nem akarjuk a másikat, néhány alkalmat leszámítva. Nem verjük nagy dobra, de nem is aprózzuk el.
A feszültség egyre inkább nő közöttünk, félő, hogy ez ki fog hatni a körülöttünk lévőkre is. Láncreakció alakulhatna ki, kár, hogy ezt kevés ember tudja igazán a helyén kezelni, ahogy mi tesszük.
- Édesem, ahhoz szívre is szükséged lenne - nézek rá, félig hátrafordulva, mindkét szemöldökömet a magasra emelve, csalfa mosollyal az arcomon. Előrebukó hajamat könnyed mozdulattal dobom a hátamra, most nincs dolguk itt elől.  Végül csak visszafordulok felé. Vannak dolgok, melyekre kíváncsi vagyok és tudom, hogy ezekhez a választ csak ő adhatja meg nekem. Még akkor is, ha a jelenlegire is megpróbál kitérni. Oh, ha tudnád, akkor nem hátráltatnál ennyire, de hát… nyilván nem tudod. Nem tudhattad.
Mennyire idegesít ez téged, Drágám?
Gondolataimra enyhén hunyorítva tekintek rá, hogy aztán egyszerűen vonjam meg vállaimat.
- Ha nincs ló, jó a szamár is, nem igaz? - kekeckedek vele, de csak mert megtehetem. Nem hinném, hogy sok nőtől elviselné ezt. Van egy sötét oldala is neki, mely nem mindig tűr ellenkezést. Oh, egy pillanatig sem hiszem, hogy ennyire különleges lennék a számára. Csupán tudom azt is, hogy szimbiózisban élünk egymás mellett. Ahogy nekem is szükségem van rá, úgy neki is rám. Ő megvéd - nem csak a hatóságtól - számomra értékes információkkal lát el. Én pedig őt értékesebbnél, értékesebb árukkal. Nem tartom magam nagyra, de tudom, hogy nálam jobb kincsvadász kevés van a városban. Magamtól küzdöttem fel magam ide.
Csendünket nem fogom fel kínosnak, inkább csak a feszültségünk növelésére használom. Lehetne ezt az egészet egyszerűbben is intéznünk, mégis ebben látjuk a szépséget mindketten. Enélkül oly személytelen és nyers lenne az egész. Ezáltal mutatjuk meg, hogy kik is vagyunk valójában és rejtjük el mégis valódi énünket.
Hasonló széles mosollyal, szikrázó apró, fehér fogakkal fogadom ő mosolyát. Nem kerüli el figyelmemet a ma esti pultos lány rosszálló pillantása, halk szidalmazásai, melyek legfőképpen engem illetnek. Nem veszem magamra, meddig fogom itt látni? Még jó pár napig esetleg?
Amíg Sebastian mellém lépdel a fiatal, ostoba lányra tekintek.
- Figyelj és tanulj - kacsintok rá, miközben lovagom felé fordulok. Egyik kezem a pultra simul, amíg a másik az ölembe pihen. Nyugodtan végiglegeltetem szemeimet a férfi testén, nem kapkodok el semmit. Mustrálom, akárha a vágóhídra hozott lovat venném szemügyre.
- Már azt hittem sose kérsz fel - vonom fel ívesen jobb szemöldökömet, az ölembe pihent kezemet pedig az övébe helyezem. Kecsesen leszállva a székről, odafigyelek, hogy ne helyezzek túl nagy súlyt egyszerre sérült bokámra.
Végig érzem a hátam közepén a pultos gyűlölködő pillantását. Hibáztatnám? Miattam kétszer annyi a munkája most.
Határozottan fordít szembe magával és húz magához én pedig egy percig sem ellenkezem. Egyik kezem az övében pihen, a másikkal a vállára simul. Hiába simul lábamra a magassarkú, még így jóval magasabb nálam. Fejem enyhén félrefordítva pillantok fel rá.
- Tudod, minden, amit az alkudozásról tudni kell, az benne van a milonga-tangóban, mondta egyszer egy igen bölcs ember - fittyet hányunk a zene valódi ritmusára, az ő fülében is más hangok uralkodhatnak, mégis hagyom vezetni magamat, ő a férfi, ez az ő dolga. - Eleinte ellenfelek a partnerek. Mindegyiknek van valami a birtokukba, mi a másiknak kell. Felmérik egymást, megbecsülik a kockázatot - búgom oly halkan, hogy csak ő hallhassa. Kivételesen még magasra sem kell pipiskednem, füle ott van az ajkam mellett. - kijelölik a határokat, provokálják egymást azok átlépésére. Érzéki csata. Késhegyen egyensúlyozó erőszak és szex. Nem adsz semmit, ami nem jár; nem veszel el semmit, amit nem adnak. Ez, az alku színtiszta lényege - vállán tartott kezemet lassan simítom Sebastian tarkójára, átható tekintettel nézve fel rá, miközben jövetelem lényegére térek rá..
[/quote]
Kaitlyn Ayers

Nameless ember

Kaitlyn Ayers
Pult jobbszél - Page 4 Tumblr_op2xdeKSFq1v8b0vjo2_250
Múltam darabkái :
Play by :
Kate Beckinsale
Keresem :
Reagok száma :
18

Pult jobbszél - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult jobbszél   Pult jobbszél - Page 4 EmptySzer. Ápr. 18, 2018 2:34 pm


I know the moment I looked into your eyes
I'd have to swallow all your lies



Don't tease me, baby
You drive me crazy


Ahogy a piros fények villódzva játszanak az arcán, titokzatos fénybe vonva az arccsontját és a szemeit. Egyetül az a huncut csillogás tükröződött vissza benne amit már olyan jól ismertem. Játszott velem. Játszott a mosolyával, a mimikájával. Jól ismertem a fegyvereit és ő is jól ismerte az enyémeket. Egyenlő félként játszottunk és ez tetszett.
Én is közelebb dőlök mikor odahajol hozzám hogy meghallgathassam azt a kis súgnivaló titkot. És igen... Újra bebizonyosodik ogy ismer.
Kiegyenesedek és a szemébe nézek az arcomon még mindig ott játszik az a túl jól ismert félmosoly. Az egyik szemöldököm felszalad és kissé oldalra biccentem a fejem. Nincs szükség válaszra, hiszen tudja. Nagyon jól tudja. Ismét megbizonyosodott hogy túl jól ismer.
Nagyon jól tudta hogy milyen életet éltem és én nem is szégyelltem ezt.
Dúskáltam a testi örömökben, nem válogattam persze... mindig az ésszerűség határain belül maradtam. Sosem hitettem el senkivel hogy többet akarnék tőle mint egyetlen éjszaka. Sosem hitegettem senkit a többel. Nálam őszintébb ember kevés van Kristályvárosban.
Na meg... nálam szerencsésebb is.
Miután lerakom mellé az italát sem fordul meg így tövább figyelhetem a hajzuhatagot és a kecses testet ami előttem hajladozik a vörös fényben.
Szinte ég a bőre és a ruhája. Csupasz vállán hívogatóan, csalogatóan táncolnak a fények.
Érzem az elektromosságot kettőnk között. Olyan akár a villám okozta tűz. Hirtelen jött, és nem könnyű eloltani. Lángba boríthatja a világot.
A hangjára ismét elmosolyodom és ismét egyetértően biccentem oldalra a fejem.
- Attól még a látszatot fenn kell tartani... A másik felét még nem tudtam megvenni... - nevettem halkan és ahogy félig hátranéz ismét világító kék szemeimmel találkozik. Tudja hogy akarom őt. Látja rajtam és még játszik. Most ő hátrál a táncunkban. Én pedig megállíthatlanul megyek utána és mielőtt még megállíthatna... úgyis elkapom.
- Mmm... összetöröd a szívem Kait - érintettem meg a mellkasomat teátrálisan de az arcomon még mindig az a félmosoly játszott amit jól ismer. Tudta hogy mit akarok.
- Később beszélgethetsz vele. De most itt vagyok én. Szerintem érdekesebb dolgokat tudok... mondani neked - biccentettem oldalra a fejem a szemébe nézve. Egyre kíváncsibb voltam hogy miért jött. Hogy vajon mit akar, hogy két hónap után így felbukkan. Egyáltalán... hol volt ebben a két hónapban?
A halk koccintás újra csak a saját kis világunkba von minket és én is a szemébe nézve kortyolok az égető, füstös italba. Egy kortyot iszok csak, hiszen én egész este itt leszek.
Jó pár perc feszült csend költözik közénk. Én figyelem őt, ő engem. A levegő vibrál, a zene dübörgése lassan a csontjainkba issza magát. De várok... Tudom hogy türelmesnek kell lennem. AKi türelmes... az szép jutalmat kap. És ennek a jutalomnak nagyon szépnek kell lennie.
Figyelem a kezét ahogy elnyomja a cigarettát és kissé kiszélesedő mosollyal nézek a szemébe. A pillantása határozott. Átható.
Már nem csak mentális szinten táncolunk. Ám legyen.
Kiegyenesedek és egy pillanatra oldara nézek.
- Tris tied a pult - mondom a mellettem dolgozgató lánynak nem is törődve az ellenkezésével kerültem meg a pultot és léptem a bárszéken ülő nő mellé.
[i]- Táncolnál velem? - nyújtottam ki neki a kezem és ha elfogadta lesegítettem a székről és elindultam vele a tánctér felé.
Ritkán táncoltam itt. Nem mintha nem tudtam volna, hiszen... a csipőmozgásom párját ritkítja, egyszerűen nem sok lehetőségem és alkalmam volt.
Szembe fordítottam magammal Kaitlynt és a derekára simítva mindkét kezem húztam közelebb magamhoz. A haja az arcomat csiklandozta ahogy közel hajoltam hozzá, az illata beborított. A vörös fény csak még erősebben érződött.




✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗

570┃High ClassPult jobbszél - Page 4 2063629553  ┃
Vendég

Vendég

avatar

Pult jobbszél - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult jobbszél   Pult jobbszél - Page 4 EmptySzer. Ápr. 18, 2018 8:53 am


I'm back, Darlin'

665✩ Blazing ✩ note: xx



My silence isn't weakness but the beginning of my revenge





Mondhatnám, hogy bókja jól esik számomra, ezzel azonban hazudnék, de még mekkorát. Persze a nők igénylik a figyelmet és a törődést - ahogy én magam is, azonban a hamis bók nem hat meg, egy töredék pillanatig sem. Mégis tehetek úgy, mintha tenné. Félrehajtott fejjel, mosolyogva vonom fel csak egy pillanatra a szemöldökömet, amolyan „na, ne mondd” felkiáltással. Ez az egész is csak egyszerű pszichológia.
Hasonlót művel ő is a nőkkel, s hihetetlen, hogy ezt vele is el lehet játszani. Kíváncsi lennék, hogy mennyire lehetne húzni az agyát, még akkor is ha évekig megtettem vele.
Nem vagyok egy erkölcscsősz, a férjemhez mégis a végletekig hűséges voltam, testemet akkor nem használtam fel arra, hogy megszerezzem amit akarja. A nehezebb út volt, ezt bevallom, de épp ezért volt annyira érdekes. Nem csak egy ostoba libaként léptem be az újvilág alvilágába.
- Az a baj ezzel - hajolok közelebb hozzá, mintha a világ legnagyobb titkát akarnám elsuttogni számára. - Hogyha könnyen megkaptál volna az elején, már rég eldobtál volna - kacsintok rá csalfán, miközben visszadőlök a szék háttámlájához. Nevezzetek kígyónak, csak nyugodtan, én ezt vállalom, mert valahol tényleg az vagyok.
De minél jobban megkaphatatlan vagy, annál jobban érdeklődnek irántad. De persze egy idő után meg kell, hogy kapjanak, ahhoz, hogy az érdeklődést fenntartsd. Épp csak utána is húzni kell az illető agyát. Ő is ezt csinálja sokszor a nőkkel.
Mit mondhatnék… remek tanárom volt, ezzel kapcsolatban. Emlékszem a „régi” szép időkre, amikor Noraval fogadásokat kötve figyeltük, hogy aznap melyik nőt szedi fel magának. Persze számos alkalommal nem tisztán játszottam, magam fizettem le a lányokat, nem a nyeremény miatt… hanem a győzelem íze miatt.
Na igen, ezen dolgok azért hiányoztak az elmúlt időszakban, figyelmemet mégis másra kell irányítanom. Most nem csak szórakozni jöttem.
A zene kellemes ütemével jár ujjam a pult tetején. Nem annyira hangos, hogy zavarja a beszélgetést, csak épp annyira, hogy ne halld másokét. A diszkréció, erre épül eme iparág.
Érzem, hogy könyököm mellé helyezi le italomat, egyelőre mégsem fordulok vissza. Időm, mint a tenger. Két hónapja vagyok végtelenül türelmes, ez a pár óra már nem oszt nem szoroz. Egyébként sem fejjel előre mennék a falnak, ha megtudnám a nevüket.
- Mégis megoldod, hogy mindenki bordélynak használja a helyet - mosolygok féloldalasan. - Arról nem is beszélve, hogy a rendfenntartó erők nagy része így is a zsebedben van - fordítom félig hátra a fejemet, hogy csak szemem sarkából figyelhessem a férfit. Könyökölésére mégis visszafordulok felé. Tehetek én róla? Vonz most a pasas, az istenadta, a kettőnk tánca perzselő. Szükségem volt már erre. Kell a változatosság, Zed már teljesen az agyamra ment. Mégis ő az egyetlen, kiben megbízok annyira, hogy tudom, senkinek sem árulta el, hogy tudja eltűnésem okát. Még Sebastiannak sem. Ez tetszik, ezért jár neki a pirospont, talán egy halk bocsánatkérés is.
- Mit is mondhatnék. Jobban lázba hoz, mint te - húzom aljas mosolyra számat. - És szívesen elbeszélgetnék vele, később - vele is. Lenne hozzá is pár kérdésem. Nem okolom a történtek miatt, nem erről szól az egész. Egyszerűen csak érdekel pár dolog, drága partnerem körül. Érdekes, hogy azóta nem volt semmilyen félvérrel szemben atrocitás, azon a környéken. A fülemet azért - Zed által - nyitva tartottam.
Újabb slukkot szívok cigarettámból, poharam peremén ujjammal játszok, mielőtt még belennék. Türelmesen várom, ahogy magának is tölt egy italt, számítottam rá. Szabad kezembe könnyedén fogom a poharat és koccintom a másikhoz. Hangja betölti köztünk a teret. Nem felelek semmit, sejtelmes hallgatásba burkolózom a bár vörös fénye és füstje között.
Tudom, hogy mit szeretnél tőlem, mégsem kapod meg. Nem itt és nem most. Nem mások előtt. Mindig, mindennek megvan a maga ideje. Fejem félrehajtva szopogatom a kesernyésen édes nedűt, dohányom utolsó szippantásai után, elegánsan nyomom el a hamutartóba a csikket.
- Kérj fel táncolni - figyelmem egészen eddig a hamutálat tüntette ki, ám ekkor átható tekintettel nézek fel a férfira. Egyáltalán nem zavar, hogy épp csúcsforgalom van, hogy a lányok pedig kevesen vannak. Számomra csak mi ketten vagyunk jelen a helységbe.
S a tánc lényege még csak most kezdődik.
Kaitlyn Ayers

Nameless ember

Kaitlyn Ayers
Pult jobbszél - Page 4 Tumblr_op2xdeKSFq1v8b0vjo2_250
Múltam darabkái :
Play by :
Kate Beckinsale
Keresem :
Reagok száma :
18

Pult jobbszél - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult jobbszél   Pult jobbszél - Page 4 EmptyKedd Ápr. 17, 2018 6:08 pm


I know the moment I looked into your eyes
I'd have to swallow all your lies



Don't tease me, baby
You drive me crazy


Figyelem az ajkai közül előkígyózó füstöt. Annyi éve ismertük már egymást de sosem tudom megunni a látványt ahogy cigarettázik. Van benne valami fojtott erotika, ahogy a táncukban is. Ahogy az ismerettségünkben is.
Milyen kár hogy férjnél volt olyan sokáig. Addig csak csorgathattam a nyálamat utána.
A szavaira apró féloldalas mosoly terül el az ajkaimon.
Tetszett az a huncut fény a szemeiben. Tetszett ahogy játszik velem.
Alig vártam hogy kiderüljön az este még milyen meglepetéseket tartogat nekünk.
- Ezzel vitatkozom... Még annyi év után is érdekelsz - feleltem félmosollyal, mélyet szívva a cigimbe.
Én is lassan eresztettem ki az ajkaim elől a füstöt. Mintha a nyüzsgő bár nem is lenne körülöttünk és csak mi ketten vesznénk el egymás szemében egy csendes, füstös szobában, egy egy pohár ital mellett.
Igazából... ezt is megtehettük volna ha felmegyünk a lakásomba.
De akkor, könnyedén másfelé fordult volna a beszélgetés menete.De előbb meg akartam tudni mindent, amit mondani akart. Mert azt láttam a szemében hogy beszélni akar... és hogy meg akar tudni dolgokat. És ahhoz bizony a legjobb helyre jött.
Még csak a táncrésznél tartottunk.
Én léptem, aztán ő lépett. Közeledett, közeledtem, aztán távolodtunk mindketten. Egy fülledt forró tánc volt az egész kapcsolatunk.
Elnyomom a cigarettám ami finoman füstölög még a hamututálban és gyakorlott mozdulatokkal veszem elő a whiskyt a lenti tartóból.
A csőrös üvegből halkan bugyogva folyik a borostyánszín ital. Nem használok mércét. Lassan 15 éve csinálom ezt, a kisujjamban vannak a mértékegységek.
Könnyed mozdulatokkal töltöm meg a poharat, egy lehelletnyi mézet csöppentek bele, egy darab gömbölyű jeget teszek bele és egy limekarikát a szélére.
A vékony fekete szívószálak hivogatóan merednek ki a pohárból. Szép metafora... Alig várják hogy a szájukba vegye őket az ember... lánya.
Felpillantok rá ahogy megszólal és ezzel egyidejűleg finom mozdulattal teszem egy alátétre az italát.
Apró mosollyal szedem össze a lime maradékát hogy kidobjam és pakolok össze a pulton. Szeretem a rendet magam körül. Szeretem ha minden úgy történik ahogy akarom. És ehhez bizony rend kell.
Halkan elnevetem magam a megjegyzésére.
- Buja? Igen, ez valóban elég jó szó rá - bólintok elgondolkozva egy ronggyal eltörölve a mixerállást - Mégiscsak én vagyok a tulaj... És még sokmindenben így sem hasonlít rám ez a hely... De csak mert bordélyt nem lehet nyitni Kristályvárosban - figyelem a nő vállának ívét. Kecsesen, szinte huncutul hívogat. És alig egy karnyújtásnyira van.
A testénél csak a csicseregnivalója érdekel jobban.
- Nora? Hátul van. Jött ma egy nagyobb szállítmány, ebből-abból, azokat intézi - feleltem könnyedén - Csak nem jobban hiányzott neked mint én? A végén még megbántódom - könyökölök a pultra fél karral. Az ajkaimon szüntelen mosoly játszódik
A másik kezemmel egy darab jeget dobok egy pohárba és feltöltöm egy dupla whiskyvel.
Csak nem hagyhatom hogy a kedvenc madárkám egyedül igyon.
- Koccintasz velem? - kérdezem felemelve a poharat és félig lehunyt szemhéjam mögül még mindig őt fürkészem. Gyerünk madárkám... Csicseregj nekem.
Ha megfordult könnyed mozdulattal koccintottam össze a poharainkat. A halk csilingelés még a zene csontig hatoló dübörgésén át is hallatszódott.
A szívem lassan már egy ütemet vert a zenével. Tényleg ez a hely volt az életem.



✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗

550┃High ClassPult jobbszél - Page 4 2063629553  ┃
Vendég

Vendég

avatar

Pult jobbszél - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult jobbszél   Pult jobbszél - Page 4 EmptyKedd Ápr. 17, 2018 12:07 pm


I'm back, Darlin'

590✩ Blazing ✩ note: xx



My silence isn't weakness but the beginning of my revenge





Álnok félmosollyal adózom a felém vetülő pillantás láttára. Nincs is jobb érzés - főként egy nőnek - ha érdeklődést mutatnak irányába. Főként, ha ezt az a személy teszi meg, akinek a figyelmére a legjobban vágynak egy adott pillanatban. Bevallom őszintén nem szívesen ücsörögnék itt órákon keresztül, várva, hogy egyszer talán hozzám méltóztatik szólni a helység királya. Habár elgondolkoztam, hogy lakásának ajtajának zárját könnyedén feltörve ott várjam meg a hajnal hasadtával, avagy Norát ráveszem, hogy valamiért küldje fel.
Lényegtelen, ami számít, az a mohó pillantás, melyet rám vet. Persze, az információ, mely számára többet jelent mindennél a világon… majdnem mindennél. Vajon meddig menne el, hogy megszerezze azt, tudván, hogy csak tőlem remélheti azt? Akaratlanul is előrébb valónak tartom a vele való játékomat, mint a tényt, amiért valójában jöttem.
Az édes bosszú, no meg, hogy visszahelyezkedjem világunk kerékvágásába. Fenn kell tartani a látszatot, hogy tisztes állampolgár vagyok, ki tisztességes munkával keresi a pénzt. Ez évben mi is vagyok? Mindig elfelejtem a kamumunkámat.
A pultnál helyet foglalva csippentem a cigarettámat pirosra mázolt ajkaim közé, gyújtót nem keresgélek már. Táncpartnerem kínálja ezt fel nekem.
Galád félmosolyom most sem marad el. A szálat mutató- és középső ujjam közé csippentve, fújom Sebastian arcába az első slukk füstjét. Hetek óta nem szívtam a kártékony dohányból - orvosi utasításból. Igaz eleinte még nem is zavart, azonban Zed úgy gondolta, hogy nem szerez nekem. S mily indokból? Túl „gyanús” lenne. Persze ebben az új világban nem sokan élhetnek eme szokásnak. Szinte luxusnak számít. Szemembe huncut fényt csillantanak meg a vörössé meszelt lámpák.
- Ha gyakoriasítanám, akkor túlságosan hozzászoknál a látványhoz. Az érdeklődést örökké fenn kell tartani - térek ki a valódi válaszadás elől. Oh, drágám, pontosan tudom, hogy mire vagy kíváncsi, de tényleg azt hiszed, hogy ilyen egyszerűen megkapod tőlem a választ?
Ahhoz a tangónkat még csak most kezdtük el.
Kiegyenesedve dőlök előre, alkarjaim a hűvös padlóra simulnak. Nem most fogok azzal foglalkozni, hogy a hamu épp hova esik. Valaki úgy is feltakarítja majd - legfeljebb én leszek az a valaki.
Testem nem árulkodik az elmúlt hónapok viszontagságaitól. Enni ettem rendesen, nem többet, mint általában. Testemet edzettem, ahogy tudtam. Tény, hogy lábra nem tudtam állni, de felsőtestemet nem hagytam cserbe.
Sőt mi több, ma még mielőtt eljöttem volna órákon keresztül gyakoroltam miként tudok a legtermészetesebben közlekedni magassarkú cipőmben. Persze ez nem volt könnyű. Megsínyli a bokám, érzem a fájdalom lüktetését, de már nem foglalkozom vele. Ha kizárom elmémből, akkor nincs is ott. Innen pedig úgy érzem, hogy egy darabig nem fogok felállni.
No meg, előbb utóbb úgyis megtudja, mi történt velem, hiszen épp ezért jöttem ide.
- Természetesen - vetek rá csábos mosolyt, miközben kezébe tartott pohárra vetül pillantásom. Dupla whisky, csipetnyi mézzel és egy fél karika limemal. Néhány hóbort nekem is jár. Barna lélektükreimet lassan emelem fel arcára, fejemet enyhén félrehajtom, ahogy újabb slukkot szívok le mélyen cigarettámból.
- Mintha egy kicsit megváltozott volna a bár - lendülök el a pulttól, és ültömbe fordulok meg, hogy immár könyökeimmel támaszkodjak azon. Az elém táruló látványon legeltetem a szemem, lábaimat továbbra is keresztbe fonva. - Olyan… buja lett. Ennél jobban nem is adhatnád a világ tudtára, hogy ki is vagy te - mosolygok előre, fogalmam sincs arról, hogy lát-e, vagy mit csinál. - Mellesleg hol hagytad Norát? Percek óta nem láttam - hisz ha valaki, akkor ő mindig itt sündörög. Kedvelem a nőt, egy igazi szentnek tartom. Ő az egyetlen, ki hosszabb ideig képes elviselni Sebastiant mindenféle agybaj nélkül. Én két nap után kivájnám a szemeit. Még szerencse, hogy a munka bár sűrűn összehoz minket, mégsem tart egy találkánk se oly sokáig…
Kaitlyn Ayers

Nameless ember

Kaitlyn Ayers
Pult jobbszél - Page 4 Tumblr_op2xdeKSFq1v8b0vjo2_250
Múltam darabkái :
Play by :
Kate Beckinsale
Keresem :
Reagok száma :
18

Pult jobbszél - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult jobbszél   Pult jobbszél - Page 4 EmptyKedd Ápr. 17, 2018 9:46 am


I know the moment I looked into your eyes
I'd have to swallow all your lies



Don't tease me, baby
You drive me crazy

Még mindig gyakran eszembe jut a régi világ. Igaz én valószínűleg nem úgy gondolok rá mint mások. Mások a békére gondolnak, a természet szépségeire. HOgy milyen volt az élet mikor még lehetett a szabad ég alatt sétálgatni és nem kellett attól tartani hogy egy arrajáró mutáns széttép és a beleiddel díszíti fel a látképet.
Nos nem... nekem ez egy túl unalmas képzelgés.
Nekem az igazi hatalom hiányzik. Hogy a tudással és a kapcsolatokkal bármit megszerezhessek. Hogy egy jól menő bár tulajaként ne csak egy halovány lenyomata legyek egy maffiafőnöknek hanem tényleg minden az én kezem alatt fusson át. Hogy igazán irányíthassak.
Most is a kezemben van minden. Minden ami számít ebben a városnak csúfolt porfészekben. De az emberi gyarlóság alapja a mindig többet akarás. És ezzel én is így vagyok... De mit is mondhatnék...
Ez a lételemem.
Az hogy mindenkiről tudok mindent, ami fontos. Hiszen az információ hatalom és a kis madárkáim... mindent tudnak amit tudniuk kell. Akik este tevékenykednek... akár csak én magam.
Az este mint sötét lepel hullott újra a városra, és ahogy odakint sötétedett az ég, úgy sötétedett idebent a társaság is. Persze nem volt min aggódnom. Mind az én embereim voltak. A kezem alatt pörögtek az italok, a felszolgálók kisangyalként hordták az asztalok között a tálcákat. Tökéletes estének indult. Mintha csak megéreztem volna magamon azt a vadító csokoládészín szempárt.
Egy pillanatra néztem csak fel, és akkor meg is pillantottam.
Kaitlyn Ayers... az elveszett madárkám.
Vannak kedvenc madárkáim persze... Akik a legtöbb csillogó dolgot hozzák a fészekbe. MInt Kaitlyn...
Kait...
Ohh az a nő.
Megbolondít mióta csak ismerem.
Most meg pláne hogy fogalmam sem volt merre jár. Hónapok óta hírét sem hallottam és az embereim hiába keresték... Mintha a föld nyelte volna el.
Nem gondoltam hogy halott. Egyrészt ismertem annyira hogy tudjam, mindent túlél... Másrészt ha valaki halott... azt könnyű kideríteni. Néha már már túl könnyű.
Kait nem volt halott... Csak eltűnt...
Amiért majd még számolok vele...remélem valami fontos csicseregnivalót szerzett nekem.
Le sem vettem a szemem a nő alakjáról ahogy lassan közelebb sétált a pulthoz. A helye természetesen üres volt mint mindig. Az a szék csak neki volt fenttartva.
Fedetlen vállain és haján megcsillant a vörös fény. Mintha a zene ritmusára siklott volna egyre közelebb hozzám. Intett nekem az ujjaival én pedig hasonlóan lassú léptekkel sétáltam közel a pult azon részéhez ahol ülni szokott.
Vadító volt, ahogy mindig... Ezalatt a pár hónap alatt el is felejtettem már...
Leült és a táskájában kezdett kotorászni. Ismertem ezt a játékot, mint egy jól begyakorolt tánc úgy mozogtunk együtt.
Ahogy az ajkai közé fogta a cigarettát én már pattintottam is fel az öngyújtót hogy meggyújtsam neki. A másik kezem egy hamutartóért nyúlt és közénk rakta.
Egy szó sem kellett. Ismerős tánc volt.
A szemeim végigfürkészték az arcát, és a testét. Nyomok után kutattam, hogy megtudjam merre járt, de a külseje ahogy a szája is... egyenlőre hallgatott.
Én is cigarettát vettem az ajkaim közé és rágyújtottam.
Vártam hogy rám nézzen, vagy hogy mondjon valamit. Le sem vettem róla a szememet csak próbáltam olvasni benne, de mint oly sokszor már, teljesen bezárkózott. Belőle sosem tudtam kiszedni semmit. Ahogy más sem.
Ezért volt a kedvencem.
- Mióta nem láttalak el is felejtettem mennyire gyönyörű vagy... nem kéne ilyen hosszú szüneteket tartanod a látogatásaid között - jegyeztem meg egy slukk után, egy félmosoly kíséretében. Olvashatott a szavaim között. Tudni akartam hol volt. Tudni akartam mit fog nekem csicseregni.
Felegyenesedtem a pulról és egy poharat vettem a kezembe.
- A szokásosat? - vontam fel a szemöldököm. Tudtam mit szeret. Tudtam róla mindent... azon kívül hogy merre járt az elmúlt pár hónapban és ez....
JObban zavart mint azt el tudtam volna képzelni



✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗

650┃High ClassPult jobbszél - Page 4 2063629553  ┃
Vendég

Vendég

avatar

Pult jobbszél - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult jobbszél   Pult jobbszél - Page 4 EmptyVas. Ápr. 15, 2018 8:10 pm


I'm back, Darlin'

953 ✩ Blazing ✩ note: xx



My silence isn't weakness but the beginning of my revenge





Benned a tűz, benned ébred.
Éjszaka fiatalon beindul az élet, a világ azt hitte, hogy ez az új világban nem lehetséges majd. Hogy a végítélet szélén az emberek kétszer meggondolják, hogy a szórakozás melyik válfaját választják. Valójában elgondolkodtató az emberi gyarlóság mélységei. Ahelyett, hogy a szeretteikkel foglalkoznának, hogy együtt lennének, ahelyett a besötétedett városban vádasznak az éjszakai prédájukra. Azt hiszik - főként a férfiak - hogy az éj leple alatt azok lehetnek, akik csak lenni akarnak. Senki sem kéri őket számon ezért őket.
Holott ha tudnák.
A simára aszfaltozott utat két markáns épület határolja körbe. Az egyik oldalán állva, cipőm sarkát ütemesen ütögetem a patkának. Vékonyszálú cigarettámba mélyen szívok bele, ahogy a túloldalon lévő helyet szemlélem. Ne értsen senki félre nem azért tétovázok, mert félnék betérni. Egyszerűen csak húzom az időt idekint, élvezem a friss levegőt, a tavasz bódító illatát. A hűvös levegő simogatja fedetlen karomat, vállamat. Élvezem, hogy végre gipsz nélkül állhatok mindkét lábamon.
Az utóbbi hetek maga volt a rémség. Ennyit arról, hogy az embereknek mennyire jól esik egy-egy randevú, nem igaz? Hogy csak meg kell próbálni, újra kell kezdeni, nincs abban semmi rossz. Na igen, egykor lehet így volt. Volt idő, amikor az ember úgy lépett túl igazán egy pocséknak nem mondható, de gajra ment kapcsolaton, ha új fickóba veti bele magát hosszabb távon. Volt idő, amikor ez működött. De nem abban a világban, ahol az egymás iránti gyűlölet a tetőfokára hágott. Amikor az ember, embernek gyűlölője és mindenkit, kiben más erőt lakoznak, lenéznek. Akiket bántatnak, megvetnek, terrorizálnak. A gondolatra újra és újra ökölbe szorul a kezem.
Szerencsétlen estén futottam bele a két félvér gyűlölő kopasz egyénbe. Hetek óta álmodok velük, pontosan tudom miként néznek ki. Eltettek láb alól. Legalább is pár hétre. Egyetlen személyben bízhattam eme világon, ki hazavitt akkor a kórházból. Ki heteken keresztül gondoskodott rólam, mi abból állt, hogy heti egyszer ételt hozott, amit muszáj voltam beosztani. Arról már nem beszélek, hogy sokszor még ezeket sem ettem meg, de ez lényegtelen.
A lényeg - azon túl, hogy az ilyen vizitjeinél folyamatosan belémpumpált minden megmaradt kaját, minek hatására úgy éreztem magam, mint megy jól megtömött pulyka - hogy eltűntem a világ szeme elől. Két és fél hónapra. Senki sem tud rólam semmit. Egy végzetes éjszaka miatt, amikor is azt tanácsolták lépjek túl Jasonon, pont úgy, hogy másokkal hetyegek. És akkor most nem fogom hibáztatni azt a személyt, ki összehozta ezt a randevút. Kíváncsi lennék, hogy Sebastian vajon tudja, hogy az utolsó egyén, akivel láttak, az pont Nora egyik kedvelt személye?
Nem hinném. Hírzárlatot rendeltem el mindenkitől, ki csak látott az utóbbi hónapokban. Senki sem tudhatott rólam semmit.
S ez a lényeg az egészben. Eltűntem a föld felszínéről, olyannyira, hogy vannak, kik halottnak hisznek. Ez pedig mindig csak az én előnyömre válik.
Hüvelyk és mutatóujjammal pöckölöm el bagóm maradékát. A vékony szál az utcára pattan, az égő csikk felszikrázik egy pillanatra, hogy aztán cipőm talpa alatt hunyjon ki tiszavirág élte.
Nyugodt léptekkel közeledem a pub felé. Az előtte felsorakozó férfiakkal nem foglalkozom, sem füttyögéseikkel, sem pedig kreatív megszólalásaikkal. Csábos mosolyt küldök feléjük, alig telik bele fél perc és máris az én kegyeimet keresik. Ez így van rendjén, ennek így kell lennie, ezzel itt mindenki tisztában van. Kivéve ezek. Ők újak a környéken. Egymást taposva versenyeznek, hogy ki nyissa ki nekem az ajtót. Én pedig nem siettetem őket. Nyugodtan állok, várom a végkifejletett. Minél tovább húzom az időt, annál jobban tudom, hogy Sebastian agya már elszállt.
Hiszen mániája, hogy mindenkiről tudjon mindent. Minden apró információt megjegyez és a galád megtart magának. Mindenkiről mindig tudja, hogy merre jár, mit csinált, mit készül tenni. A régi világban a maffia igazi vezére lehetett volna. Itt csak halvány mása ennek, kedvenc madárkájáról azonban nem tud semmit.
Vajon eltemetett engem? Oh, nem, ő ennél többre tart engem. Hogy ez nagyképűség lenne? Egyszerűen csak tisztában vagyok saját képességeimmel, és vele is. Nem állítom, hogy sokra tartana engem, de arra igen, hogy nem tudnak eltenni olyan könnyen a lábam alól. Szúrja az oldalát, hogy merre vagyok, hogy mi lett velem. Még ha meg is látogatott, nem nyitottam neki ajtót. Ha magától tette meg, nem talált engem ott. Mintha sosem léteztem volna.
Vajon mennyire van emiatt kétségbeesve? Mennyire kergette ez az őrületbe? Hogy van valaki, akiről semmit sem tud? Akit képtelen elérni? Pontosan ismerem az eszközeit, épp ezért tudom, hogy miként lehet ezt kijátszani.
Ahogy ő is pontosan ismer engem. Veszélyes játék ez a részemről, de mi értelme lenne az életnek, ha az nyugodtan töltenénk?
A Bittersweet ajtaja végül feltárul előttem, egy kopasz csávó nyit nekem ajtót, karján horogkereszttetoválás díszeleg. Mindenki mindig abban hisz, amiben akar. Mégis a kinézete szöget üt a fejemben. Ő lesz az én emberem, ha kedvenc vezírem nem lesz hajlandó segíteni.
Ugyanis felesküdtem, hogy akik elérték, hogy hónapokra eltűnjek, azok megérdemeljék, hogy újra találkozzam velük. Természetesen fittebb formában, az én kezembe is pár olyan fegyver, melyet kitűnően tudok forgatni. Megismertetem velük, hogy kivel is húztak pontosan újat.
Oly régen jártam már itt, hogy hirtelen megcsap a benti füst és meleg. Az alkohol és az izzadtság érdekes egyvelege, mely rögtön az orromba hatol. A vörös fény - ez mikor lett idebent divat? Rengeget minden történt az elmúlt hetekben, hónapokban. S mégis honnan szerezhetnék erről pontosabb tudomást, ha nem a kedves tulajtól? Persze a saját történetemért cserébe.
Pár lépés után a sötétséből kerülök ki a fényből, ezt az időt, pedig arra használom, hogy megkeressem a megtermett Sebastiant. Amint megpillantok, várok annyi időt, amíg felfigyel jelenlétemre. Ekkor azonban csábos mosolyt küldök felé, ujjaimmal pedig csalogató mozdulatot teszek felé, miközben a pult felé igyekszem.
Kényelmesen mászok fel a törzshelyemnek nevezett bárszékre. Elegánsan könyöklök a mocskos pultra, lábaimat szűziesen fonom keresztbe. Táskámba matatva nem veszem még elő a fantomarcaimat, inkább egy újabb szál cigaretta után kutatok.
Aztán csak várok.
Kaitlyn Ayers

Nameless ember

Kaitlyn Ayers
Pult jobbszél - Page 4 Tumblr_op2xdeKSFq1v8b0vjo2_250
Múltam darabkái :
Play by :
Kate Beckinsale
Keresem :
Reagok száma :
18

Pult jobbszél - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Pult jobbszél   Pult jobbszél - Page 4 EmptyPént. Márc. 30, 2018 10:10 am

Consulatus

Admin

Consulatus
Pult jobbszél - Page 4 Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Pult jobbszél - Page 4 Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Pult jobbszél - Page 4 Giphy
Reagok száma :
1652

Pult jobbszél - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult jobbszél   Pult jobbszél - Page 4 Empty

Ajánlott tartalom



Pult jobbszél - Page 4 Empty
 

Pult jobbszél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Pult
» Pult közepe
» Pult
» Pult
» Pult

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Kristályváros :: D - Piackörzet :: Bittersweet pub-
^
ˇ