Egy történet
ami reád vár
Események horizontja
ahol a nap kél és nyugszik
Kristályváros: A kancellár elleni merénylô után továbbra is folyik a keresés. Mindeközben az a hír járja, hogy egy két lábon járó, szőrős lény mászik elô a csatornákból, s garázdálkodik éjnek évadján Kristályváros utcáin.

Wyndham Tulsa: Az idegenek megérkezése gyökerestül megváltoztatta a Tulsaiak békés életét. Az új lakóterületek építése továbbra is folyik, mint ahogy a kiképzések is, ám továbbra is vannak, akik nem bíznak bennük. Winona Johnson is azon igyekezik, hogy kiderítse Nicholasék valódi szándékait.

Abee: Robb egyre gyakrabban hagyja el Abee falait, s viszi magával legbizalmasabb embereit. Senki nem tudja, hogy hova mennek, s mit csinálnak, ám olybá tűnik, hogy valami fontosat találtak. Enyhe feszültség uralkodik, mindenki érzi, hogy hamarosan valami történni fog. Mindeközben a legújabb rabjukat próbálják szóra bírni, ám a férfit még mindig nem tudták megtörni.

Atlantisz: Több kisebb összecsapásra is sor került már a Nameless Brotherhood és Tartarosz gyermekei között. Mindenki egyre inkább érzi egy nagyobb csata eljövetelét, amely el fogja dönteni, hogy az eddigi Semleges körzet melyik testvériség kezére jut, s ezáltal az Atlantiszi főhatalom is.

Aureus: A bázis körüli nyugalmat egy idegen érkezése zavarta meg, akit rögtön elfogtak, ám nem került azonnali kivégzésre. Garrick a férfi kivallatását rendelte el, aminek feladata Nayara hárult. Mindenkinek rossz előérzete támadt, s attól tartanak, ennyi év után végül valaki felfedezte a bázist. Az utóbbi hetekben ugyanis túl sokan ólálkodtak Aureus környékén.
Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kincset érô
világunk mosolyai
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Márc. 16, 2020 2:53 pm-kor volt itt.

Legenda születik ott
ahol vérrel festették meg a poklot.

Jackson Rousseau
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Emptyírta: Jackson Rousseau
Yesterday at 11:46 am

Társalgó
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Emptyírta: Ashley O'Connor
Hétf. Ápr. 06, 2020 6:20 pm

Játszótér
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Emptyírta: Caroline O'Connor
Hétf. Ápr. 06, 2020 4:28 pm

Backstage
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Emptyírta: Christian Reed
Hétf. Ápr. 06, 2020 1:26 pm

The last day together ℘ Caia & Raziel
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Emptyírta: Caia Rockwell
Vas. Ápr. 05, 2020 12:11 am

Figyelmeztetések, törlések
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Emptyírta: Consulatus
Pént. Ápr. 03, 2020 4:54 pm

Hiányzásnapló
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Emptyírta: Victor O'Connor
Pént. Márc. 27, 2020 5:23 pm

Jayden Amyen Wick
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Emptyírta: Jayden Wick
Pént. Márc. 27, 2020 5:18 pm

Jonah Russell
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Emptyírta: Caroline O'Connor
Pént. Márc. 27, 2020 10:21 am

Share

Demetria & Wyatt - Underground

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Demetria & Wyatt - Underground   Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2020 11:20 am

To: my partner
Underground
Gyengén megcsóváltam a fejemet a megjegyzésre, bár közben mégis elejtettem egy mosolyt. Tény, nem volt lehetőség válogatásra. A világ olyan volt, amilyen; örülhettünk egyáltalán, hogy van egy hely, egy város, ami nagyjából rendben volt. Élhető. A falon túli emberek sorsa koránt sem volt egyszerű és nem is lettem volna a helyükben. Bár arra kíváncsi lettem volna, hogy a falon túl van-e még hasonló város, mint a miénk; vagy tényleg mi vagyunk az egyetlenek, akik ilyen körülmények között élhetnek. Elgondolkodtató.
- Beszéltünk… elég sokat. Bocsánatot kért – Wyattre néztem a szemem sarkából. Kíváncsi voltam a reakciójára, aztán inkább visszafordultam és felszedtem néhány szemetet, majd a zsákba pakoltam. – És valami őrültségre készül. Rájött, miért halt meg a bátyja… - Ezt halkan, szinte suttogva ejtettem ki a számon. Aztán tovább haladtam és újabb szemetet szedtem fel. Lövésem sem volt, honnan kerül ide ennyi szemét… És még azt mondják, az emberek állnak a civilizáció élén. De akkor miért nem képesek a kukába kidobni, ami már nem kell?

162 words ❖ On my own ❖ note: Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 3510126437

The way you love, it changes who I am.

Guardian

Demetria Dalton
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Tumblr_inline_pwad6iXvdu1tu4a1b_500
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
✧ Kristályváros
Kapcsolatban :
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Tumblr_inline_pnxh889mGT1w9d0co_400
✧ Complicated with my silah
Play by :
✧ Katherine McNamara
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Tumblr_inline_pjggfreV3G1tu4a1b_500
Reagok száma :
11

Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demetria & Wyatt - Underground   Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2020 2:24 am

Demi & Wyatt
to my Guardian
- Ha romokban a világ, az ember ne válogasson. – Elfojtott mosollyal sandítok Demire, tudom hogy szereti a cinikus optimizmusom, főleg ilyen helyzetekben. Na, nem mintha én nem tudnék elképzelni ennél jobb és kevésbé gusztustalan programot, de őszintén szólva örülök, hogy valami hasznossal foglalhatom el magam. Még ha közben fel is fordul a gyomrom. Ha kikerülünk innen, valószínűleg a zuhany alatt fogom tölteni a nap hátralevő részét, de most próbálok nem arra gondolni, hogy mindenhol nyálkás, nedves, büdös és undorító.
Elszakítom a tekintetem egy kétes állagú valamiről, ami a trutyi tetején lubickol, és a lányra nézek, várva, hogy folytassa.
- Beszéltetek? Vagy épp csak összefutottatok?
Tudom, hogy Deminek rosszul esett, ami két évvel ez előtt történt, és talán az óta már elengedte a dolgot, hisz’ jó ideje még csak szóba sem került Caia neve, de örülnék, ha sikerült volna megbeszélniük.

140 ↭ Armor ↭ Demii  Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 131178065  Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 3510126437

I prayed for you; before I called you mine.

Silah

Wyatt Ames
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Tumblr_inline_po6lx1kgYg1w9d0co_1280
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
↭ Kristályváros ↭
Kapcsolatban :
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Tumblr_p85sacO2bf1sw01uuo9_r1_250
My guardian (in future) ↭
Play by :
↭ Matthew Daddario ↭
Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Tumblr_inline_po6mrsMPz61w9d0co_1280
Reagok száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Demetria & Wyatt - Underground   Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2020 3:15 pm

To: my partner
Underground
Mi sem jobb, mint egy laza csatornatisztítás… bár sosem értettem, erre miért a Guardianokat és Silahkat osztják be. Jó, egy részem talán pontosan értette, hiszen felbukkanhattak mutánsok, mégis olyan… olyan alja munkának tűnt ez így nekem. De kénytelen voltam csinálni és szerencsére nem voltam egyedül. Szinte már-már térdig jártunk a mocsokban, mikor felmorrantam.
- Ez undorító… - Meredtem a csatorna túloldalán levő trutyira. Szinte hányingerem lett az egész helytől. A szagok, amik terjengtek és maga a látvány… undorító.
Wyattre emeltem a tekintetemet egy fél pillanatra, aztán vissza arra a kosztengerre, majd mély levegőt vettem, hogy legyűrjem az undoromat. Nehéz volt, túlságosan is. Szívesebben lettem volna jelen pillanatban bárhol.
- Képzeld, találkoztam Caiaval a napokban… - Kezdtem bele, mintegy terelve a saját gondolataimat is arról, miért is vagyunk éppen most itt. Wyatt tudhatta, hogy rajta kívül talán Caia volt az egyetlen, aki közelebb került hozzám, mégis, a 2 évvel ezelőtt történtek elszakították tőlem a lányt. A bátyja halála után bezárkózott és ellökött magától mindenkit, többek közt engem is.

167 words❖ On my own ❖ note: Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 3510126437

The way you love, it changes who I am.

Guardian

Demetria Dalton
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
✧ Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
✧ Katherine McNamara
Reagok száma :
11

TémanyitásTárgy: Demetria & Wyatt - Underground   Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2020 12:50 pm

Választott küldetés megnevezése: Csatornatisztítás
A küldetésre vállalkozók neve: Demetria Dalton & Wyatt Ames

Guardian

Demetria Dalton
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
✧ Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
✧ Katherine McNamara
Reagok száma :
11

TémanyitásTárgy: Re: Demetria & Wyatt - Underground   Demetria & Wyatt - Underground - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Demetria & Wyatt - Underground

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2