Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Cora & Killian - Underground

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground EmptySzer. Jan. 29, 2020 6:04 pm

A küldetés teljesítce
Enigma-disease
Kiértékelõ lap
Pozitív értékelés:


Csapatmunka: -
Taktika: -
Teli tár: -
Kiemelkedő magatartás: +1
Bravúros megoldás: -
Mentés: +3
Tanult: -

Összes megszerzett pontszám: 6 Coin

Negatív értékelés:


Csapatmunka hiánya: -
Taktika hiánya: -1
Elhagyott fegyverek: -
Rossz magatartás: -
Sikertelen mentés: -

Összes vesztett pontszám: -1 Coin

Végső pontszám:
5 Coin


A küldetés átkerült az archivumba

Consulatus

Admin

Consulatus
Cora & Killian - Underground Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Cora & Killian - Underground Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Cora & Killian - Underground Giphy
Reagok száma :
1652

Cora & Killian - Underground Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground EmptySzer. Jan. 29, 2020 5:52 pm

I hate this things
Meglepett a tény, hogy miután lenyomtam a torkán, egyszerűen mint akit kicseréltek. Nem háborgott amiért erőszakoskodtam vele. Mi több.. Olyan vidáman köszönte meg, mintha tényleg valami jót is tettm volna vele. De tudod mi a hiba? Mocsok nagy bajba kevertem azzal, amit most tettem. És még csak nem is tudtam róla, hogy mennyire. Szemeim szépen lassan kezdtek el felnyílni, de így sem vettem észre mekkora hibát követtem el.  Elképedve figyeltem, ahogy végig simítja az arcomat, majd feláll a talajról és megáll a csatorna tisztító felett. Nézett le rá üres tekintettel. Fogalmam sincs mit tervez tenni, de hamarabb kiderűlt, mint számítottam volna rá. Az ébredező szempár már csak Cora cipőjének a talpát látta, aki erőből bele taposva a fickó arcáva, tett róla, hogy beverje a fejét és ismét eszméletét veszítse. Eltátott ajkak. Csak ennyi reagáltam a látottakra, de hamar megráztam magam és kaptam fel lábaimat a talajról, hogy a fickóhoz siessek. A tarkóját vizsgáltam, ami bár megúszta egy horzsolással, de az orra a törtést nem.  Kezeimmel a fickó fején figyeltem csendben, ahogy Cora önkényesen és magabiztosan veszi az irányt a kijárat felé. Nem. Innen már nem volt vissza út. Nem
hagyhattam, hogy így álljon Seth elé. Szóval kajaimba véve az őrt, cipeltem ki a csatornából, folyamatosan ügyelve Cora minden mozdulatára. Ha hülyeséget csinált, hát próbáltam leállítani. Fogalmam sincs hányszor dühíthettem magamra a kimenetel alatt. Miután leadtuk a fickót és felvettem a Creditünket, Corát végig magam mellett tartottam. Egy pillanatra nem vettem le róla a szememet. Egészen hazáig, ahol bár füleltem, de végre fáradt sóhajt véve álltam be a zuhany alá, hogy lemossam magamról azt a rengeteg mocskot.
Vendég

Vendég

avatar

Cora & Killian - Underground Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground EmptyKedd Jan. 28, 2020 8:54 pm

Cora  &  Kill
Just another boring mission
A tankönyvekből rémlettek a leírások az orhida kapcsán, azonban soha nem gondoltam volna, hogy ennek a szörnynek a harapása ilyen hatást fog kiváltani belőlem. Kiadtam mindent a gyomromból, sőt, még azután is öklendeztem és erőltetett a hányási inger, amikor már nem volt semmi más a gyomromban, amitől megszabadulhattam volna. Pocsékul éreztem magam. A szédülés ugyan elmúlt, de a helyét átvette a migrénszerű fejfájás, én pedig azt hittem, menten kettészakad a fejem. Csengett a fülem is, de sikerült valahogy kivennem Kill szavait. Óvatosan rápillantottam, majd a kis üvegcsére, amiben az a gyógyszer volt, amit a vírus terjedésének megelőzésére volt szokás bevenni. Tisztában voltam, hogy milyen hatással rendelkezik, éppen ezért megráztam a fejemet, jelezve Killiannak, hogy nem kívánok bevenni belőle. Lelki szemeim előtt megjelentem én, vértől mocskosan, miközben az általam szétdarabolt holttestek vesznek körbe, és tudtam, hogy semmi áron nem szabad bevennem ebből. Féltem, hogy milyen hatást érne el nálam, Killian azonban erőszakkal szétfeszítette az állkapcsomat, a számba helyezte a gyógyszert, és arra kényszerített, hogy nyeljem le. Ellenkezni akartam, ellökni őt magamtól, azonban annyira gyenge voltam, hogy nem tudtam semmilyen ellenállást kifejteni. A gyógyszer pedig végül a szervezetemben landolt. Lehunytam a szemeimet egy pillanatra, várva arra, hogy a pirula kifejtse hatását, és hogy én valamilyen őrült üzemmódba kapcsoljak. Azonban nem történt semmi ilyen. Amikor kinyitottam a szemeimet, nagyon jól éreztem magam, szinte soha jobban. Nemcsak boldog voltam, hanem úgy éreztem, hogy tele vagyok energiával és erővel. Bámulatos volt ez az érzés, egyenesen részegítő.
- Köszönöm, Killian – pillantottam hálásan a fiúra, aprót simítva az arcán, amit jó ég, nem is tudom, miért csináltam. Felkeltem a csatorna mocskos vizéből, majd odaléptem a kattant tisztító mellé. Láttam, hogy ébredezett, azon gondolkodtam, hogy mit tegyek vele, majd egy hirtelen ingertől vezérelve beletapostam az arcába, hogy ismét eszméletét veszítse. – Gyere, menjünk, mielőtt még nagyobb bajba keveredünk ez a buggyant mellett – böktem a fejemmel a csatornatisztító felé, majd mit sem törődve azzal, hogy Kill mit csinált, én megindultam a kijárat felé.

Zene┃Egy ajándék patkány neked  Cora & Killian - Underground 1936936019  
Caroline O'Connor

Silah

Caroline O'Connor
Cora & Killian - Underground Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Cora & Killian - Underground Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
41

Cora & Killian - Underground Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground EmptyHétf. Jan. 27, 2020 9:51 pm

I hate this things
Csak álltam ott zavarodottan. Elvileg ez az a pillanat, amikor a Guardiannak felelős döntést kell hoznia. A feláldozható Silah vagy a város számára hasznos ember. De a józan ész vetekedett az elváráokkal és a szívvel. Ha magára hagyom Cora-t, esély van arra, hogy ebben az állapotban megtalálja a baj. Szinte semmi esély nincs arra, hogy két lábon keveredjen ki belőle. Viszont ha itt hagyom ezt a tagot, akkor számolnom kell a városnak egy elvesztett életről. Választási lehetőségem van, és attól tartok, a város számára a nagyobbik rosszat fogom választani. Hát letéve az ébredező fickót álltam oda Cora mellé, aki a földre rogyva ázott a csatorna vízében. Felváltva öklendezett és hányt. Mindent kiadott, ami benne lehetett, de az Orhida mérge a véráramában van és nem a gyomrában. Ez átmeneti állapot. Kérdés, hogy mi lesz az ahova vezet. Hát legugoltam mellé, majd övemre akasztott tarsolyomból kihúztam egy sötét üvegcsét. Megrázva fülem mellett állapítottam meg, hogy néhány darab még akad benne. Harapás ellen szoktam bevenni. Megelőzi a vírus terjedését ha időben beveszed. Gondolhattam volna rá korábban is, de nem hittem volna, hogy félvérre bármi is lehet ilyen hatással. Pláne ilyen gyorsasággal. Nem beszélve arról a tényről, hogy félvérre nem ajánlott használni. Függőséget okozhat... Eufórikus mellékhatások miatt hamar rákapnak. Emberre nincs ilyen hatással.
- Cora. Figyelj rám egy kicsit.- mutattam neki ujjaim közé vett kis rózsaszín tablettát. Egyenesen az orra elé toltam és fogtam meg a vállát. - Ez itt egy megelőző tabletta. Felerősíti a félvér feledet és az immunrendszeredet. Lehet nagyon boldognak- és erősnek fogod érezni magad tőle, de most először vesszük be és utoljára. Világos? - ha biccentett, a kezébe adtam, hogy szépen bevegye. Azonban ha nem engedte, elkaptam az álkapcsát és szétfeszítve lenyomtam a torkán. Össze szorítva száját bizonyosodtam meg róla, hogy nem fogja kiköpni, majd csak azután engedtem el. Ha így történt bűntudatom volt, de fele annyira nem mint amennyire aggódtam.
Vendég

Vendég

avatar

Cora & Killian - Underground Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground EmptySzomb. Jan. 25, 2020 11:27 am

Cora  &  Kill
Just another boring mission
Hálás voltam, amiért Kill nem erősködött tovább a sérülésem kapcsán, hanem csak óvatosan felemelte a karbantartó eszméletlen testét, ügyelve arra, hogy ha egy mód van rá, ne okozzon még nagyobb sérülést neki, majd így indultunk meg a csatorna kijárata felé. Igyekeztem azt mutatni, hogy jól voltam, holott valójában nem volt az. Nemcsak az egész világ forgott velem, hanem még olyan érzés is volt, mintha a víz alatt lettem volna. Kill szavait is messziről hallottam, mint ahogy a saját testem is kicsit idegennek hatott. Minden alkalommal, amikor majdnem eltanyáltam, Kill megállt, és megvárta, amíg összeszedem magam, ezért pedig hálás voltam. Az állapotom azonban nem akart javulni, és a következő pillanatban azon kaptam magam, hogy már a csatorna mocskos vízében ülök, azt sem tudva eldönteni, hogy merre van fent vagy lent.
- Kill, hagyj engem itt, és vidd ki a fickót, amilyen gyorsan csak tudod. Én rendben leszek - motyogtam a fiúnak, miután eljutott a tudatomig az, amit mondott. Ilyen állapotban nem lett volna jó, ha ismét a kattant tisztítóval is foglalkozni kellett volna, aki saját magára volt a legveszélyesebb igazából. Végül aztán nem tudom, hogy Kill mit csinált, mert én a következő pillanatban oldalra fordultam, és hirtelen hányni kezdtem. Gyanítottam, hogy az orhida harapásának volt a következménye, de legalább a fejem kezdett kicsit kitisztulni, miután kiadtam magamból mindent.

Zene┃Egy ajándék patkány neked  Cora & Killian - Underground 1936936019  
Caroline O'Connor

Silah

Caroline O'Connor
Cora & Killian - Underground Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Cora & Killian - Underground Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
41

Cora & Killian - Underground Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground EmptyPént. Jan. 24, 2020 12:32 am

I hate this things
Hagytam, hogy eltoljon magától, így eleresztetve őt csak a harapás helyét néztem. Csak remélni mertem, hogy valóban nem lesz nagyobb baja attól a harapástól. Aggasztott, hisz nem tudhatjuk, hogy mitől mentel el otthonról a karbantartónknak. Ha ugyan ez a lény tehetett róla, akkor viszont gondok lesznek. Nem szeretném kiütni Corát ha egy mód van rá, márpedig olyan erő van ebben a kis lányban, hosszú távon nem leszek képes visszafogni, ha valami marhaságra készülne.
Elléptem tőle, majd a kiütött törött vállu fickóra pillantottam. Nem lesz jó, ha a vállamra hajítva lógatom mint a zsákot. Több vért fog veszíteni a kelleténél, és ugye nem akarjuk, hogy minket vegyenek elő, ha feldobja a pacskert. Viszont ha a karomba viszem, figyelnem kell rá, hogy a törött csont belső fele ne mozogjon. Jó eséllyel képes elvágni artériát és így is istenes szerencsénk van, hogy ezt megúsztuk. Szóval letérdelve hozzá, ovatosan a karjaimba vettem, majd elindúltunk a kijárat felé. Eközben végig arra figyeltem, hogy Cora ne essen pofára. Nem mintha módomban állna megakadályozni, de azért igyekeztem megállni, ha arra volt szüksége, hogy támaszkodjon egy kicsit.
- Csak bírd még egy kicsit Cora...- motyogtam orrom alatt a helyzettől feszülten. Hiszen nem tudok egyszerre két embert kicipelni innen, és ha választani kell kit vigyek ki... Egyértelműen az újdonsűlt kis barátunkat fogom itt hagyni. - Hamarosan kiérünk és ha a két lábadon kijutsz innen, esküszöm meghívlak valamire. - próbáltam bíztatni de szerencsétlen egy figura voltam, ha épp a bíztatásról volt szó. És ekkor kezdett el ébredezni a karjaim között a legkevésbé sem könnyű  fickó. Azonnal megtorpanva pillantottam segélykérően Corára.
- Ébredezik Cora. - suttogtam neki, mintha épp valami nagyranőtt csecsemőt próbálnék álomra bírni. Na hát igazából valahogy úgy is éreztem magam.  
Vendég

Vendég

avatar

Cora & Killian - Underground Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground EmptyKedd Jan. 14, 2020 8:31 pm

Cora  &  Kill
Just another boring mission
Sokan valószínűleg úgy gondolhatták, hogy ölni volt a legnehezebb a szakmánkban, legyen szó emberről vagy mutánsról, de valójában, ez volt a feladataink könnyű része. Az elsőt szokták mindig a legnehezebbnek mondani, és ezt én sem tagadtam. Máig emlékeztem, milyen félelmetes volt az első küldetésem, mégha Kill velem is volt. Azután azonban... hozzászokik az ember az öléshez. Már nem érez utána semmit, egyfajta tompultság jelenik meg. Hogy mit tartottam hát én a legnehezebben? Valakinek az életben tartását. Itt volt például ez a férfi, aki fertőzött volt, és az orhida mérgének hatására ki tudja miket hallucinált. Szükségünk volt rá, hogy kikérdezhessük, azonban nem volt hajlandó megadni magát, bár nem is volt valójában tudatánál - az ilyeneket volt a legnehezebb megfékezni. Persze, egyből le is üthettem volna, de nem szerettem volna kivinni feltétlenül a csatornából őt. Óvintézkedés gyanánt. Abban a pillanatban azonban, hogy eltört a válla, ami igen komoly sérülés volt, mindez már nem is számított. Kill egy erős bal horoggal kiterítette a szökni próbáló férfit, aki legalább így egy rövid ideig nyugton maradt.
- Induljunk hát - bólintottam egy aprót, jelezve, hogy egyetértek, minél előbb el kell látni őt, mielőtt azonban akár egy lépést is tehettem volna, egy apró szúrást éreztem a nyakamon. Mintha tűvel szúrtak volna meg, olyan apró volt. Kill ösztönösen lelőtte az orhidát a vállamról, rajtam azonban kábultság lett urrá. Hirtelen azt sem tudtam, hogy hol vagyok vagy éppen mit csinálok, azt pedig végképp nem, hogy hogyan nem éreztem a mutánsnak a közellétét. Végül ennek a furcsa állapotnak az vetett véget, amikor Kill magához ölelt félig, miközben a nyakamat kezdte el vizsgálgatni.
- Azt hiszem, jól vagyok. Egy kicsit szédülök a harapása miatt, de ez el fog múlni hamar - tettem még hozzá, miközben megpróbáltam biztatóan mosolyogni a fiúra. Eltoltam magamtól, majd a csatornatisztító felé böktem a fejemmel. - Fogjuk és menjünk innen, mielőtt kiderül még más is lapul a sötétben - jelentettem ki, miközben megindultam a kijárat felé. Hagytam, hogy Kill cipelje a másikat, mert biztos voltam abban, hogy ha nekem is be kell segítenem, akkor csak felbukunk. Forgott kissé velem a világ, és nem hittem volna, hogy egyenesen megyek, de legalább két lábon voltam még.

Zene┃Egy ajándék patkány neked  Cora & Killian - Underground 1936936019  
Caroline O'Connor

Silah

Caroline O'Connor
Cora & Killian - Underground Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Cora & Killian - Underground Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
41

Cora & Killian - Underground Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground EmptySzomb. Jan. 11, 2020 9:34 pm

I hate this things
Van az a szint amikor már egyáltalán nem számít, hogy mit teszel vagy mit nem teszel, mert egyáltalán nem javít a helyzeten. Talán pont ez a pillanat volt az. Hevesen rángatta magát és erején felül próbálta kifeszíteni magát egy silah fogásából. Meg is lett az eredménye egy hallatos, reccsenő visszhang képében, amit csonjai hallattak. Próbáltam segíteni, de egészen addig, amíg ki nem szabadúlt, ez nem sikerült. De amint Cora talán ijedtében, hogy kárt tett egy emberben, egy pillanatra engedett fogásából, a delikvens azonnal egérutat nyert egy röpke pillanatra. Ám a következő, amivel találkozott, az az öklömmel. Hát hirtelen felindulásból, és próbálva urrá lenni a helyzeten, csücsörítő szájjal fújtam ki a levegőt számon és lendült a bal horog. Úgy bele kenődött a csatornától retkes arcába, hogy a fal adta a másikat és egy időre sikerült leszerelnünk. Nagy kevegőt véve néztem Corára, ahogy tudatosult bennem, így sugallva neki: Bizony ezt elkúrtuk. A fickóra pillantottam, majd kirázva bal öklömet féltérdre ereszkedtem mellette. A vállát vizsgálva sikerült megállapítani, nem sokon múlik, hogy a törött csont kilyukassza a bőrét.
- A vállaknál fut a verőér. Ha a törött csont átszúrja, nem jut vér a karjába. Sürgősen ki kell juttatnunk innen. - pillantottam fel rá, majd egyenesedtem fel. Ekkor tűnt fel valami növény szerű dolog, ami Cora vállára telepedett. - Orhidea? - kérdően néztem rá, majd vissza az orhideának tűnő valamire, ami Orhideához képest elég mozgékonynak tűnt. Ha Cora oda nézett, ha nem, ez a valami nagyon is be akart próbálkozni nála és meg is tette. Azzal a lendülettel rántottam elő pisztolyomat, majd lőttem le Coráról a potyautasát. Zihálva, aggodalmas pillantást vetettem rá, majd tettem a helyére fegyveremet. -Cora!- Elötte teremve öleltem magamhoz  félig, miközben a nyakát vizslattam. Nem tűnt vészesnek, de nem tudhatjuk milyen hatása lehet ennek a harapásnak. Megfogva arcát néztem szemeibe riadalmamat nem leplezve.- Minden rendben?
Vendég

Vendég

avatar

Cora & Killian - Underground Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground EmptySzomb. Jan. 11, 2020 7:56 pm

Cora  &  Kill
Just another boring mission
Aggodalmasan ráncoltam össze a szemöldököm, amikor Kill a kérdésemre azt felelte, hogy elcsúszott. Persze, ha nem ismertem volna őt vagy a képességeit, még talán el is hittem volna, hogy egy egyszerű megcsúszásról lehetett szó, de tudván, hogy egy orhida garázdolkodott itt valahol, ez csak még több aggodalomra adott okot. Csak úgy véletlenül magától nem hittem volna, hogy megcsúszott volna. Ennyire szerencsétlen azért ő sem volt. Figyelmesen tanulmányoztam hát a vonásait, hátha sikerül azokból kiolvasnom bármit is, de látszólag nem volt semmi baja, így egy kis időre félretettem kételyeimet. Most másra kellett koncentrálnom.
Csendben hallgattam, ahogy a férfi megpróbálta kikérdezni a csatornatisztítót, ám ő csak zagyvaságokat beszélt. Ekkor történt, hogy kiszúrtam a csuklóján a két kis apró foltot, ami a harapás helyére utalt, ám mielőtt ezt a társam tudtára adhattam volna, a férfi már lendült is, hogy Killt megtámadja, nekem pedig egyből kapcsoltak a reflexeim. Nem állt messze tőlem, így nem esett nehezemre a térdhajlatába rúgni, aminek hatására egyből térdre zuhant, majd mielőtt bármi mást tudott volna tenni, mögélépve ismét hátracsavartam a karjait, s olyan biztosan tartottam őt, hogy hiába próbált ficánkolni, esélye se volt a szabadulásra. Nos, mindebben csupán annyi probléma volt, hogy még jobban felbőszítettem. Olyan állatias hangokat adott ki, amiről én nem hittem volna, hogy képes egy ember ilyet kiadni. Bár, ki tudja a férfi mennyire volt ember.
- Kill, segíts megtartani. Megharapta az orhida, és most mindenféléket hallucinál. Valószínűleg egyáltalán nem tudatosult benne, hogy kik vagyunk - préseltem ki ajkaim közül ezeket a szavakat, miközben minden erőmmel azon voltam, hogy megakadályozzam a szökését. Aztán hallottam, ahogy egy hangos reccsenés kíséretében eltörik az egyik válla. A jobb karja ennek hatására teljesen elernyedt, nekem pedig a hirtelen bekövetkező különbség hatására, amivel a férfi eddig rángatta a karjait, megcsusszant a fogásom a jobb karján, ő pedig kitört fogásomból.

Zene┃Egy ajándék patkány neked  Cora & Killian - Underground 1936936019  
Caroline O'Connor

Silah

Caroline O'Connor
Cora & Killian - Underground Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Cora & Killian - Underground Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
41

Cora & Killian - Underground Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground EmptySzomb. Jan. 11, 2020 7:21 pm

I hate this things
Kábultan emelkedtem fel a talajról, mikor megpillantottam Corat. Bár tisztán képtelen voltam kivenni. A fejem zúgott és olyan ködös volt, hogy kellett néhány vízes fejrázás és hunyorgó pillantás, pislogás mira sikerült kitisztulnia a képnek. De nem volt egyedül. Előtte haladt egy sárga ruhás férfi aki feltehetőleg nem önszántából volt köreinkben. Mire elém értek sikerült felegyensednem és letörölnöm a saras esővízet az arcomról. Bár a számból még sokáig nem fog kimenni ez az íz.
Mielőtt feltehettem volna a kérdést, már jött is a válasz, majd persze egy kérdés velem- és a frissen mosott ruhámmal kapcsolatban.
- Elcsúsztam. - jelentettem ki olyan magabiztosan, mintha ez valóban így is lett volna. Nem tudtam ki ez a férfi, de ha menekülni akar, nem ismerhet semmilyen a helyzetünkre negatívan ható tényezőt. Legyen akár olyan apróság is mint a random ájulásom, amire magam sem tudtam a magyarázatot.
- Csatornatisztító? - vontam össze szemöldökömet, majd ujjaimat tincseim közé túrva, toltam hátra hajamat. Ami leginkább érdekes volt ebben, hogy menekült előlünk. Hát szúrós szemekkel vizslattam és találgattam mi oka is lehetett erre. A férfi zaklatottan pillantott körbe, majd rám és a mellette álló Corára. Menekült volna ahogy eddig tette. Valószínüleg tudatosult benne, hogy Cora kis lábikói szaporábbak bármelyikőnkénél. Egyszerre tűnt rémültnek és zavarodottnak. Nem. Nem tudatosúlt benne semmi. A szemeiben akkora rettegést látni, hogy ez az ember keresztül fog gázolni mindenkin ha megijesztik.
- Mit keres maga idelent? - tettem fel a kérdést de nem felelt. Elsőre legalábbis nem. - Mercer? - ezt a kezeslábasába varrt névtáblájáról olvastam le.
- Itt vannak. - remegve habogta. - Eljönnek értünk. Mind itt vannak!- suttogott mély érces hangján. Olyan mélyen és rémülten nézett a szemeimbe, hogy lassan én is elhittem, hogy látott valamit. Egy lépéssel rontott felém, és próbált megragadni.
Ha Cora elkapja, talán méginkább felbőszül. Ha nem, úgy a vállamat akarja talán megragadni, hogy az arcomba hajolva fröcsögje teli az arcomat és kántálja a marhaságiat. Ide éreztem, hogy olyan szaga volt, mint a két hetes döglött ratognak.
Vendég

Vendég

avatar

Cora & Killian - Underground Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground Empty

Ajánlott tartalom



Cora & Killian - Underground Empty
 

Cora & Killian - Underground

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Cora szobája
» Vic & Max - Underground
» Demetria & Wyatt - Underground
» Killian Jornet
» Killian szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Küldetés: elfogadva :: Küldetések teljesítése :: Elvégzett küldetések-
^
ˇ