Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Pult balszél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Pult balszél   Pult balszél EmptyHétf. Aug. 10, 2020 2:20 pm





Yada & Balth

A sör a megoldás az élet minden problémájára

Bevallom, egy kicsit berozsdásodtam már, nagyon rég voltam mulatni bárhol is. Szóval belülről azért kicsit mar, hogy vajon mennyire zagyválok össze sületlenségeket, de Balth-ot elnézve annyira nem vészes a helyzet, mert még a hülye vicceimet is nagyon jól veszi, ami azért általában nem jellemző mindenkire.
-Bezony! Lassan itt a nyugdíj. – nézek rá nagy komolyan, mintha tényleg fenyegetné a veszély, hogy holnap már le kell szerelnie és öreg napjait tengetnie egy keresztrejtvény társaságában a karosszékben.
-De ne aggódj. Rád is vár valahol egy partner, aki a bakancspolírozási szokásaival untathat, ha befejezted a szakáll monológot. – magyarázom neki kissé gügyögve, mint valami fogyatékosnak, hogy higgyen benne szépen és akkor bizonyára megtörténik egyszer a csoda.
Bár, be kell valljam, ezen a fronton én sem állok túl fényesen. Én is mindig mással melózom és nem mondhatnám, hogy annyira odavagyok ezért, mert mire megismernék valakit, addigra megint máshova passzolnak. Sokkal kevésbé hatékony ez így, hiszen nehéz mindig valaki másnak a szokásaira és stílusára beállni. Persze, megcsinálom, erről szó sincs, csak nem a kedvencem.
-De neki sokkal szebb a… a füle! – hirtelen akartam mondani valamit, nem túl frappáns, de legalább határozottan jelentem ki, mielőtt elröhögném az egészet a francba. De ha már így összesodorta a szemetet a szél itt a pultnál és egyikünknek sincs partnere, akkor ebből még valami gyümölcsöző is kikerekedhet. De a fegyveres szolgálataimat nem adom ingyen, előbb meg kell dolgozni érte az asztal tetején.
-Na, hajrá! – dőlök hátra a székemen összefont karral, amikor elfogadja a kihívást. Bevállalós, ez király. Sokat elárul az emberről, hogy hajlandó-e nagyközönség előtt bohócot csinálni magából és minden jel arra mutat, hogy Balth nagyon is hajlandó rá, míg én csak rötyögve dülöngélek tovább a székemen, a műsort „csodálva”.

Egészség. A barátaim mindig erre isznak, mielőtt összeesnének.

278 ◆ zenecredit


Aleida Carter

Katona

Aleida Carter
Pult balszél Tumblr_pcn2zyWS2W1t7yzbao2_r1_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Lol
Play by :
Vicci Martinez
Pult balszél Tumblr_pcjqo09Hyx1x6f21wo2_1280
Reagok száma :
22

Pult balszél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult balszél   Pult balszél EmptySzer. Aug. 05, 2020 3:50 pm

Yada & Balth
Inkább a kocsma, mint a kaszárnya!
Yadával meglepően könnyű beszélgetést kezdeményezni és bele is bonyolódni, aminek kifejezetten örülök, ráadásul jó humorú csaj és még katona is? Hát kell ennél több egy férfinak?!
A szarkalábakra hirtelen olyan ijedt fejet vágok, hogy azt még egy nő is megirigyelné, két tenyeremet az arcomra fogom és úgy meresztek gúvadt szemeket.
- Úristen, úristen?! Szarkalábak, és ősz haj, nekem végem vaaan! - Még egy kicsit vékonyítok is a hangomon, hogy magasabb tartományba essen, de aztán nem állhatom meg röhögés nélkül. Oké, ezt nem hagyhattam ki, szerintem a bár egy része már így is hülyének néz, de ez akkor is mindent visz.
- Hm… most hogy ezt említed, ebben lehet valami - utalok a szakáll-ápolási szokásaimra, miközben pontosan azt teszem, hogy a szakállamat simogatom elgondolkozó arckifejezéssel a képemen. Na jó, a végén még tényleg igaza lesz Yadának és ezért nincs állandó partnerem, csak a főnök meg ne tudja, akkor leszek igazán szarban.
Ellenben kihallom, hogy mennyire nincs ínyére, hogy mindig váltakozó partnerekkel kell együtt melóznia, aláírom, én se vagyok oda érte annyira, bár tény, nekem így egyszerűbb. Legalább senkit nem tudok megölni azzal, hogy nem vagyok képes összefércelni az embereket a terepen! Na, tudom az alapokat és itt ki is merült a gyógyítói tudás a fejemben, helyette rengeteg harci dologgal van szépen kipárnázva.
- Oh, Chrisszel? Háhá, jó arc, bár még nem mentem vele, szerintem helyből agyon puffantanánk egymást, mert nekem van szép szakállam - teszem hozzá, mintha ez olyan mindennapos dolog lenne. Jó, Reed nem fog megölni, meg én se őt, nem hiszem, hogy ezzel gond lenne, ennek ellenére nehéz a faszikkal együtt melózni. Még nekem is, talán pont ezért… túl sok a tesztoszteron egy helyen!
- Háh, ha csak ennyi kell, rajtam ne múljon. Csapos, zenét! - üvöltöm el magam teli torokból, hogy most aztán mindenki felkapja a fejét és pislog meredt szemekkel, még a csapos kezéből is kiugrik a pohár és eltörve csattan a padlón, de nem mond nekem ellent, már nyomja is be az egyik régi nagy kedvencemet, hogy a legközelebbi asztal tetején üvöltve énekeljem én is a dalt, miközben táncolok mindenki megrökönyödésére. Na, így kell ám parádét csinálni, ezt csinálja más utánam!

//Zene: https://www.youtube.com/watch?v=qKggnBh2Mdw
Kép: Pult balszél Deadpool_2_screenshot_20161108005944_1_original_1150x645_cover
//

356┃-┃Bírom a búrád!
Balthazar Verkir

Katona

Balthazar Verkir
Pult balszél Chris2
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Evan Swift
Pult balszél 5111b3a298dee9047cc0c1e9915e44ea
Reagok száma :
13

Pult balszél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult balszél   Pult balszél EmptyKedd Május 26, 2020 10:53 am





Yada & Balth

A sör a megoldás az élet minden problémájára

Balth jó társaságnak bizonyul, ami most igazán rám fér, még ha sokáig tiltakoztam is a dolog ellen. Na nem neki, hanem a többieknek. Már sokadszorra hárítottam, hogy lejöjjek este a kocsmába, de örökké még én sem tudok alóla kibújni. Mostanra azonban már cseppet sem bánom, hogy rávettem magamat, hogy kimozduljak.
-Ja, most, hogy mondod, látszik is, hogy jó öreg vagy. Itt már ráncosodsz. – mutatok a szemem sarkába, ahol a szarkalábak szoktak nőni. Persze, nincs neki, csak az agyát húzom egy kicsit, mert 4-5 évet megszámolni még igazán nem nehéz. Ha 30-ról beszélnénk, akkor inkább megérteném. De ki éri meg manapság azt a kort a mi köreinkben?
-Gondolom, majd beleőszültél. – vigyorodom el, mert nem vagyok egy nagy szakáll-szakértő, de azért szerintem ebben a genetikának is bőven van szerepe. Hiába tud valaki szépen vágni, ha egyszerűen ritkás az arcszőrzete. De azt mondjuk elhiszem, hogy foglalkozik vele sokat, mert ez látszik rajta.
-Biztos túl sokat traktáltad őket a szakáll-ápolási szokásaiddal. – nevetek fel jóízűen. Velem szerencsére többnyire szeretnek együtt dolgozni. Csak az új, állandó partnerem még mindig várat magára, azt még nem találták meg mellém. Jobb híján sodródom az árral, de nem mondhatnám, hogy ez a helyzet túlzottan kényelmes lenne nekem. Hozzászoktam Tristan állandó jelenlétéhez. Most meg minden alkalommal törhetem a fejem, hogy kivel megyek és mire számítsak tőle.
-Akinek épp szüksége van rá. – rázom meg a fejem egy kissé keserű mosollyal. -Legutóbb Reeddel. – teszem hozzá, de érezhető, hogy egyébként nem csípem ezt a módit. Gyorsan húzok is erre egy nagyot a sörömből, hogy ne ezen járassam az agyamat akkor, amikor egyébként elméletileg mulatni jöttem.
-De ha felugrasz az asztalra táncolni, akkor én lehet, hogy megtűrlek. – vigyorodom el a korsó felett. Ne mondja senki, hogy mi nem bulizunk itt ezerrel! Azt nem mondta senki, hogy a piszkos munkát nem bízhatom másra.

Egészség. A barátaim mindig erre isznak, mielőtt összeesnének.

297 ◆ zenecredit


Aleida Carter

Katona

Aleida Carter
Pult balszél Tumblr_pcn2zyWS2W1t7yzbao2_r1_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Lol
Play by :
Vicci Martinez
Pult balszél Tumblr_pcjqo09Hyx1x6f21wo2_1280
Reagok száma :
22

Pult balszél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult balszél   Pult balszél EmptyPént. Május 15, 2020 11:17 am

Yada & Balth
Inkább a kocsma, mint a kaszárnya!
Válaszán hangosan felnevetek, olyan jó, mély, öblös hangon, hát igen, azok a nem létező hurkák. Na jó, talán van egy vagy kettő valahol elrejtve rajtam, de pszt, nem szólunk róla senkinek, szóval nincs.
Bólogatok szavaira, közben a pia is megérkezik, szóval most aztán már tényleg iszunk, kell halálnak, hogy ne legyünk estére berúgva, vagy valami ahhoz hasonló állapotba kerüljünk, az úgy pont megfelelő lesz, oldja a hangulatot, aztán meg ki tudja.
– Az szép, én négy vagy öt éve, mindig összekeverem a napokat, már nem is igazán számolom – teszem hozzá határozottan, bár a végére azért megvakarom a fejem, hogy várjunk csak, mikor is léptem be én a seregbe, meg hanyadika is volt az? De ha megerőltetném az agyam, sem jutna eszembe, és egyébként lényegtelen is. Úgy is itt fogok megöregedni, már ha egyáltalán megérem az öregkort, és szerintem Yada fejében is hasonlók lehetnek, már gondolatok, hogy ez lesz velünk.
– El ne áruld senkinek, de nem kis melóba fájt, hogy végre ilyen szép legyen! – suttogva beszélek ugyan, de a végére olyan büszkén düllesztem a mellkasomat és akkora vigyor van a képemen, hogy ihaj. Szerintem ezt még a szomszéd városban is észreveszik – már ha lenne szomszéd város –, nem hogy itt a kocsma kellős közepén, avagy a szélén, nem lényeg.
– Mindig más… nem igazán tűrök meg magam mellett sokáig egy embert; bár lehet, hogyha őket kérdezed, akkor inkább azt mondják, kiállhatatlan vagyok… – meresztek elgondolkodó képet és még vállat is vonok hozzá, hát most mit hazudjak, tényleg nincs állandó partnerem. Alapvetően nem is szeretnék, mert nem akarok senkire és semmire vigyázni, hiába tudom, hogy muszáj csapatban dolgoznunk, mégis bennem van az, hogy egyszer már elvesztettem a családomat; a barátaimat és a bajtársaimat, akik közel állnak hozzám, pedig nem akarom, főleg nem a saját hibámból! Oké, szentimentális barom vagyok, na, megvallom hősiesen!
– És neked, kivel dolgozol most? – kérdem őszintén, miután a második kör pia is megjött, és abból az egyiket megiszom, aztán gyorsan a másodikat. A sör még ott van, rendelem is a következő kört magunknak, miközben mazsolázgatok a mogyorós tálból, úgy figyelek Yadára kíváncsian, vajon ő hogy áll ezzel a témával? Biztos, hogy sokkal jobban, mint én, de hát nem lehet tudni. Azért titkon megfordul a fejemben, hogy talán ő passzolhatna mellém, végülis női partnerem még soha nem volt, de ezt el is vetem, tuti van már mellette állandó partner, úgyhogy bukovári van.


394┃-┃Bírom a búrád!
Balthazar Verkir

Katona

Balthazar Verkir
Pult balszél Chris2
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Evan Swift
Pult balszél 5111b3a298dee9047cc0c1e9915e44ea
Reagok száma :
13

Pult balszél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult balszél   Pult balszél EmptyCsüt. Május 14, 2020 6:19 pm





Yada & Balth

A sör a megoldás az élet minden problémájára

Nem mondanám, hogy olyan nagyon vágytam a társaságra, de Balth normális arcnak tűnik, ráadásul ahogy elnézem, neki sem jobbak az indokai arra, hogy itt van, mint nekem. Ez nekem ráadásul remek alkalom arra, hogy megcáfoljam a feltételezést, hogy nem vagyok kellően szociális. Éppen szocializálódom, ha nem látná mindenki!
-Azok a köcsög hurkák… - röhögök fel. Persze, hogy van estélyim, csak nem szoktam felvenni. Hova venném fel? Bevetésre?
-Látod én mondtam. – vonom fel a szemöldökömet mindentudó módon, aztán, ha a piám is megérkezik akkor megemelem Balth felé a poharat, hogy kocogtassa már oda az enyémhez az övét, mert most éppen oltári buli van. Ha így óbégat, akkor előbb utóbb valószínűleg tényleg lesz. Talán már nem is bánom annyira, ha lesz.
-Három éve. – szóval nem mondhatjuk, hogy veterán lennék. De hát nem is én döntöttem, hogy mikor születek. Merthogy a hatalmas nagy életkedvem ellenére biztos vagyok benne, hogy tíz év múlva is itt leszek még. Normál esetben nem gondolom, hogy a kor önmagában okot adna bármiféle tiszteletre, de a mi pályánkon ez azért egy kicsit más. Ahhoz, hogy megérjük a ráncainkat, elég sok mindent kell túlélni és ez általában azért nem kis teljesítmény. És akkor még arról nem is beszéltem, hogy ha mindezt valaki ép elmével viszi véghez. -De nekem még nem nőtt ilyen szép szakállam. – bökök az arca felé. Reményeim szerint persze nem is fog. Nem szándékozom én lenni a modern Conchita Wurst, még ha konyítok is a zenéhez.
-Kivel melózol? – kérdezem kíváncsian. Nekem még mindig nincs meg az új, állandó partnerem. Kicsit olyan érzés ez, mintha dobálnának jobbra-balra, mint egy röplabdát. De ilyen ez a popszakma. Nem hibáztatom Tristant azért, mert így alakultak a dolgok. Csak rendesen fos.

Egészség. A barátaim mindig erre isznak, mielőtt összeesnének.

278 ◆ zenecredit


Aleida Carter

Katona

Aleida Carter
Pult balszél Tumblr_pcn2zyWS2W1t7yzbao2_r1_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Lol
Play by :
Vicci Martinez
Pult balszél Tumblr_pcjqo09Hyx1x6f21wo2_1280
Reagok száma :
22

Pult balszél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult balszél   Pult balszél EmptySzomb. Május 09, 2020 3:00 pm

Yada & Balth
Inkább a kocsma, mint a kaszárnya!
Az arckifejezése és a hangja is elég választ nyújt arra vonatkozólag, vajon miért is van itt, hogy még az én komor képemre is oda kerül immáron a jóleső mosoly, ezen ne múljon, megajándékozom a szexi vigyorommal.
Poharak koccannak, a mogyorós tálat meg magunk közé helyezem, fogyasszon belőle bátran, megosztom vele szívesen, de visszatolja hozzám.
- Ah, neked van estélyid? Francba, én bezzeg a szmokingomba most sem férek bele! – bosszankodom ott mellette ironikusan, szerintem érti Yada, miről vakerálok épp itt neki. Ugyanúgy nincs szmokingom, mint ahogy neki sincs estélyije, sem kicsi, sem nagy, vagy mi a szösz.
- Végülis… már ketten vagyunk, plusz a pultos, akkor ja, ez már buli, szóval IGYUNK! – rikkantom el magam, amire az itt lévők is idefordulnak, de nem hat meg túlságosan, végül Yada is italt kér, barna szemeim meg már felcsillannak erre. Úgy érzem, őt már most kedvelem és később is kedvelni fogom, hát rendelt nekünk italt, basszus!
- Az egészségünkre és a bulira! – biccentek és már húzom is le a felest, hogy a pultra csapjam az üres poharat és most már én intek a pultosnak, jöhet a következő kör, és kapásból legyen dupla adag.
- Ha már úgy is itt vagyunk, legyen dupla, megérdemeljük! Egyébként mióta szolgálsz, ha nem gáz, hogy megkérdezem? – kezdjünk valami egyszerűbbel, azzal talán nem lőhetek mellé. Oké, hogy nagy pofám van, meg tény, Cony már ismer annyira, hogy kezelje a hülye vicceimet és beszólásaimat, ellenben Yadát még nem ismerem annyira és nem most akarom elásni magam előtte, az mekkora über ciki lenne már? Szóval csak finoman, puhatolózzunk, mégha orbitális baromság is, amit kérdeztem, legfeljebb elkönyvel valami hülyének.


268┃-┃Bírom a búrád!
Balthazar Verkir

Katona

Balthazar Verkir
Pult balszél Chris2
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Evan Swift
Pult balszél 5111b3a298dee9047cc0c1e9915e44ea
Reagok száma :
13

Pult balszél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult balszél   Pult balszél EmptyKedd Ápr. 14, 2020 7:04 pm





Yada & Balth

A sör a megoldás az élet minden problémájára

Nem kicsit csodálkozok rá a csávóra, aki megjelenik a pult mellett. Mert az még egy dolog, hogy én egyedül ücsörgök itt, de hogy két madár is legyen egyszerre a kocsmában… Mennyi esély volt erre? Minden esetre nem küldöm el, egyébként is bajtárs, jó helyen van itt. Azt már nem mondhatnám, hogy túl bőbeszédű vagyok vele kezdetben, nem mintha egyébként egy kedves és bájos teremtés lennék.
-Woohoo! – rikkantok fel, megemelve a korsómat, minden lelkesedés nélkül, csak hogy egyértelmű legyen, hogy én éppen szórakozom, ha ez nem volna egyértelmű. A mogyorós tálat viszont visszatolom elé.
-Á, már befaltam egy adagot. Még a végén nem jön rám az estélyim. – nevetem el magamat. Főleg, mert nincs is esélyim és nem is húznék magamra ilyesmit soha. Nem tudom, hogy lehet valaki olyan elvetemült, hogy ilyen merev és feszes szarokba csomagolja magát, amiben még mozogni se lehet rendesen. Tökéletesen jó nekem a bakancs. Meg egyébként se nagyon járok bálba, nem azért fizetnek.
-Egyébként meg nem ülök már egyedül. Ez technikailag egy buli! – nézek rá nagy komolyan, mert ezek után aztán nem lehet belém kötni, nem mondhatja senki, hogy nem szocializálódom, nem szórakozom. Egyébként nincs kifogásom Balth társasága ellen, szimpatikus nekem, főleg mióta megosztotta velem a mogyit, még ha nem is akarok belőle többet enni. Végül is a szándék a fontos. Úgyhogy ennek örömére magunkhoz intem a csapost.
-Két felest is. – közlöm vele, erre most a vendégem a másik, ha már ilyen hősiesen megmentett attól, hogy elkezdjek petrezselymet árulni, vagy mi a szösz. Egyáltalán honnan a fenéből jött ez a kifejezés?
-A… az egészségünkre, meg a bulira! – vágok egy fejet, miközben megemelem az apró poharat, aztán egy hajtásra el is tüntetem a tartalmát. Mondom én, hogy buli van.

Egészség. A barátaim mindig erre isznak, mielőtt összeesnének.

281 ◆ zenecredit


Aleida Carter

Katona

Aleida Carter
Pult balszél Tumblr_pcn2zyWS2W1t7yzbao2_r1_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Lol
Play by :
Vicci Martinez
Pult balszél Tumblr_pcjqo09Hyx1x6f21wo2_1280
Reagok száma :
22

Pult balszél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult balszél   Pult balszél EmptyKedd Ápr. 14, 2020 5:37 pm

Yada & Balth
Inkább a kocsma, mint a kaszárnya!
Öles léptekkel közelítem meg a pultot, ha már ide evett a franc, legyen mit inni, most szükségem is van rá, de ahogy oda érek és kikérem az italomat, úgy elnézve magam mellé tűnik fel az ismerős csaj. Azért agyalok rendesen, hogy honnan olyan ismerős nekem, tuti, hogy már láttam őt valahol, de jelenleg nem vagyok abban az állapotban, hogy ezt egyből meg tudjam tenni, így szegezem neki a kérdést és a válasz nem is várat magára.
- Áh, így már értem! – lélegzek fel mosolyogva, na, tudtam én, hogy ismerős és már érthető is, hogy miért. Nyújtom kezemet a kézfogásra, megrázva kis kacsóját egyszer. - Balth – biccentek felé tiszteletem jeléül, aztán lehuppanok mellé a pulthoz, hogy a sörömet magamhoz veszem és úgy emelem neki koccintásra, hogy csilingelő hangot hallatnak a poharak, engem ugyan nem érdekel, hogy elvileg sörrel nem koccintunk. Nem tök mindegy, hogy mivel, a gesztus a lényeg, a többi nem érdekel.
- Hosszú nap, vagy csak szimplán szórakozás? – teszem fel az első hülye kérdést, ami eszembe jut, vajon miért van itt egyedül? Oké, a katonák többsége egyedülálló, és ha olykor csapatban összeverődünk, az is elég ritka, tudjuk mindannyian, mivel jár ez a munka, ha szorosabb kapcsolatba kerülsz valakivel, az lehet, hogy másnap már hullazsákban jön vissza.
Közben magamhoz ragadom a sósmogyorót is ott a pulton, kihasználom, hogy ingyen van. Vagyis nem ingyen, mert a piáért fizetek, de attól még legalább ott van és lehet nyammogni, amíg itt vagyunk. Kettőnk közé teszem be a tálat, ha szeretne Yada, fogyasszon belőle ő is, ne csak én egyek itt egymagamban.


259┃-┃Bírom a búrád!
Balthazar Verkir

Katona

Balthazar Verkir
Pult balszél Chris2
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Evan Swift
Pult balszél 5111b3a298dee9047cc0c1e9915e44ea
Reagok száma :
13

Pult balszél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult balszél   Pult balszél EmptyHétf. Ápr. 13, 2020 10:36 pm





Yada & Balth

A sör a megoldás az élet minden problémájára

Annak ellenére, hogy elméletileg én ide szocializálódni jöttem, egyedül ülök le a pulthoz és ez akkor sem változik, amikor megkapom az italomat. Időnként felpillantok, szemügyre veszem az iszogató közönséget, megemelem a korsómat egy-egy arc felé, akit ismerek korábbról, de semmi több. Gyanítom, nem erre gondoltak, amikor lehívtak ide, de hát ne akarjon túl sokat az a szarka, mert még a végén lefordul arról a kurva ágról.
Ilyen és ehhez hasonló vidám gondolatokkal szórakoztatom magam, amikor a tetovált gyerek megérkezik. Úgy tűnik, neki sem tetszik éppenséggel az én közösségi élmény-technikám, mert láthatóan nem leszek ma este egyedül a pultnál.
-Bázis. – bököm oda foghegyről, mert tetkó, meg béna póló ide vagy oda, nekem azért elég jó az arcmemóriám és pontosan tudom, hogy hol láttam őt korábban. Közös munkára ugyan eddig nem került sor, de ettől még egy helyen dolgozunk, láttam már párszor bevetésre indulni vagy éppen onnan visszatérni.
-Yada. – nyújtom végül felé a kezemet, mert nem vagyok azért annyira antiszociális, mint amennyire az első látásra tűnhet, csak általában nem vigyorgok be senkihez csak úgy a semmiből. Nem is állna jól nekem, de ha netán eljönne ez az idő, ígérem, hogy egy undorító, rózsaszín szoknyát is felhúzok ehhez a hadművelethez. Ennél formálisabb bemutatkozásra pedig legfeljebb akkor lenne szükség, ha vele indulnék a falakon túlra, de most egy kocsmában ülünk.
Megdöntöm felé a korsómat és ha elfogadja, hozzá is koccintom. Teszek rá, hogy sörrel nem szokás. És ugyan csodálkozom, hogy ő is inkább a pultot vette célba, nem firtatom a dolgot. Neki is nyilván megvan a maga oka rá.

Egészség. A barátaim mindig erre isznak, mielőtt összeesnének.

255 ◆ zenecredit


Aleida Carter

Katona

Aleida Carter
Pult balszél Tumblr_pcn2zyWS2W1t7yzbao2_r1_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Lol
Play by :
Vicci Martinez
Pult balszél Tumblr_pcjqo09Hyx1x6f21wo2_1280
Reagok száma :
22

Pult balszél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult balszél   Pult balszél EmptyHétf. Ápr. 13, 2020 3:28 pm

Yada & Balth
Inkább a kocsma, mint a kaszárnya!
Fáradt vagyok, elcseszett módon, és hogy máshogy vezethetném le ezt a fáradtságot és feszültséget, mint hogy eljövök inni. Civil ruhában értelemszerűen, mielőtt valakit halálra rémítek, bár így is eltakarodnak az utamból, ha csak rám néznek. A tetoválások, a szakáll, mind-mind egy eszköz, hogy békén hagyjon a többi ember. Zoey és Eric halála óta nem találom önmagam, és talán már nem is akarom, az üres lakásba nem akarok haza menni, minden csak rájuk emlékeztet, úgyhogy végül itt lyukadtam ki.
Szokásos viseletként bakancs, farmer, fekete póló és vörös kockás ing a mai szett, ez pont elég, így lépem át a Pub küszöbét, hogy aztán felmérjem a helyet. Végülis, nem olyan rossz, lehet valami egyszerűvel kéne kezdeni, mert miért ne, aztán csak hazatámolygok valahogy az éjszaka folyamán. Ha odakint nem döglöttem meg, talán nem ettől fogok, majd éjszakázom valami parkban, ha úgy adódik.
Öles léptekkel közelítettem meg a pultot, ott már volt valaki, no lám; de előbb az ital.
- Egy korsó sör lesz! – rendelés lead, én meg kíváncsian fürkészem a csajt. Hm, tetszik, nem is rossz, de mi a halálért olyan ismerős nekem, mintha már láttam volna valahol, csak nem tudom, hogy hol. - Ismerjük mi egymást? – pislogok rá szemöldök ráncolva, annyira ismerős ez a cuki pofi, de tényleg nem tudom hirtelen hova tenni. Lehet, hogy a bázisról, vagy nem? Eh, ennyit a memóriámról, mindig akkor hagy cserben, amikor leginkább kéne. A sör közben megérkezik és se szó, se beszéd, lehuppanok a csaj mellé az egyik székre, támasztva a pultot.

252┃YOUTUBE┃Bírom a búrád!
Balthazar Verkir

Katona

Balthazar Verkir
Pult balszél Chris2
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Evan Swift
Pult balszél 5111b3a298dee9047cc0c1e9915e44ea
Reagok száma :
13

Pult balszél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult balszél   Pult balszél Empty

Ajánlott tartalom



Pult balszél Empty
 

Pult balszél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Pult
» Pult
» Pult
» Pult jobbszél
» Pult közepe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Kristályváros :: D - Piackörzet :: Bittersweet pub-
^
ˇ