Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Cora & Killian - Underground

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground - Page 2 EmptySzer. Jan. 01, 2020 3:41 pm

Cora  &  Kill
Just another boring mission
Habár hallottam, ahogy Kill elteszi az ampullát feltehetően a vérmintával együtt, s ahogy utána leugrik onnan, hogy utánam jöjjön, az én figyelmemet azonban már teljesen lekötötte a hangforrás. Izmaimat befeszítve készen álltam arra, hogy futásnak eredjek, ha arra volt szükség, vagy egy beérkező támadásra reagáljak. Szemeimet összeszűkítettem, miközben lassú léptekkel haladtam előre. A kérdésemre válasz nem érkezett, azonban hallottam, ahogy valami, vagy valaki futásnak ered, nekem pedig nem is kellett több, hogy ugyanúgy tegyek. Az első, amit megpillantottam, az a szétmarcangolt emberi holttest volt, és inkább nem is néztem meg jobban azt, ahogy felhasították a mellkasát. Egyértelműen halott volt, úgyhogy számomra már nem volt fontos. Helyette ismét futni kezdtem, így nem telt semeddig, hogy utolérjem az illetőt, akit üldöztem. Megragadtam a karját, hogy megállítsam, mire ő megtorpant ugyan, ám kiáltozva lendítette a másikat, hogy megüssön. Nem került különösebb erőfeszítésbe kitérni a csapása elől. Mindkét karját megragadtam, és a háta mögé csavartam őket, hogy ne tudjon ellenállni. Én is mögé léptem, majd elkezdtem visszafelé lökni őt, hogy Kill-lel ki tudjuk faggatni a történtekről. Az illető a ruhája alapján a csatorna tisztítókhoz tartozott, ám nehéz lett volna megállapítani, hogy megvolt-e sérülve vagy sem, ugyanis vér fedte a ruháját, dekülső sérülés nyoma nem látszott.
- Kill, itt van az egyik csatornatisztító. Megpróbált elszaladni - rántottam egyet a vállamon ártatlanul, tudva, hogy úgy sem tudott volna meglógni előlem. Nagyot löktem rajta, aminek köszönhetően a korábbi társának a hullája mellé esett a koszos vízben. - Mi történt? Tiszta víz a ruhád - ráncoltam össze a szemöldököm, azonban aggodalom is tükrözödött a vonásaimban. Közben végig a csatorna tisztító férfin is tartottam a szemeimet, s csak akkor tűnt fel az apró harapás a csuklóján.

Zene┃Egy ajándék patkány neked  Cora & Killian - Underground - Page 2 1936936019  
Caroline O'Connor

Silah

Caroline O'Connor
Cora & Killian - Underground - Page 2 Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Cora & Killian - Underground - Page 2 Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
41

Cora & Killian - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground - Page 2 EmptyKedd Dec. 31, 2019 7:46 pm

I hate this things
Fellavíroztam az ingatag, nyirkos levegőtől csúszós tégla darabokon. Megkapaszkodva a lyuk peremén, próbáltam stabilan tartani magam a saras felületen. Corától kapott áttetsző ampullát ujjaim közé szorítva, haraptam rá a dugójára, majd csavartam le kezemmel az üvegcsét. Ovatosan a vöröslő frissnek tűnő vér alá tartottam, majd türelmesen vártam, míg lecseppen néhány, amit leadhatunk a labornak. Arra az esetre, ha nem valami, hanem inkább valaki hagyta ezt itt maga után, nem árt tudnunk. A labor pedig majd megállapítja, hogy ez itt, állati vagy emberi eredetű.
A zajt hallva pillantottam ismét Corára, miközben tiszta kezemmel kivéve számból a dugót, pattintottam az ampulla tetejébe, majd helyeztem övem kis pattintós dobozka alakú vászon anyagába. Ujjammal bepattintottam a gombot, hallatva maga után tompa pattanást. Hátrébb eresztve kezemet, fontam ujjaimat a rádióm felé. Oda akartam adni Corának, de megállapítva a tényt: itt tényleg van valami, vagy valaki, jobb ötlet volt magam intézni. Hát frekrenciát válltva nyomtam le a vétel gombot, majd emeltem ajkaimhoz a fekete kommunikációs eszközt.
- Jornet Gurdian a diszpécsernek. Vége. - vártam a válaszra, majd leovatoskodtam a csúszós tégladarabokon. Cora mellé érve settenkedtem utána. Bár sosem voltam a settenkedés mestere, nem mintha a csatornavíz megkönnyítette volna a dolgomat. A hangot megközelítve épp, hogy kilépett Cora a falon túlra, s terült elé egy úlyabb folyosó, a rádió recsegve felcsendült.
~ Napot Jornet. Itt a diszpécser. Hallgatom...- rekedtes férfi hang unottan visszhangzott a nyirkos, rideg falakon. A gyomrom összerándúlt, a testem megfagyott egy pillanatra. Nem bírom a horrort. Több se kellett annak a valaminek amit mocorogni hallottunk. Iszkolásáról csobógó-locsogó csatornavíz árulkodott. A gyöngéd hullámjai komótosan fonták körül fekete csizmám orrát.
- Szameg...- sziszegtem orrom alatt, majd mély sóhajjal és egy rosszalló pillantással Corára tekintettem és emeltem ajkaim elé a rádiót. - C szektor 14-es számú folyosóján 80cm átmérőjű lyuk tátong. Szükség volna egy javító egységre. - feleltem, mire lágyan felém kúszó vöröslő vért véltem felfedezni a csatorna vizében.
-Cora? - pillantottam a lányra összeráncolt szemöldökkel. Több se kellett, azonnal futottam a vér irányába. Kihűlt emberi test. Már ami megmaradt belőle. A hasüregét teljesen kicsomagolták. A beleit kirángatták. Azonosíthatatlan volt. Az arcát lerágták... A fogaktól karcolt koponyája fehérlett ki vörös bőrcafatai alól.
~ Vettem Jornet. Küldöm a javító egységet. Vétel vége. - érkezett a felelet a rádió túloldaláról. Nem hagyhattuk, hogy amíg nem zártuk le és nem fésültük át az egész C szektort, hogy bárki is be tegye ide a lábát. Számhoz emelve hát a rádiót és rá feküdtem a gombra. - Váá...- Egy pillanat alatt sötétült el minden.
Már csak arra eszméleten fel, hogy bele folyik a számba a véres, bűzös csatorna víze. Köhögve löktem fel magam ülő pozícióba, már szinte hányinger kerülgetett. Megpillantottam a rádió darabjait, ahogy elúszik előttem. Mégis Corát kerestem tekintetemmel ahelyett, hogy a feladatomat próbáltam volna végezni.
Vendég

Vendég

avatar

Cora & Killian - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground - Page 2 EmptyPént. Dec. 20, 2019 8:17 pm

Cora  &  Kill
Just another boring mission
Eszem ágában sem volt megállni akkor, amikor Kill azt mondta. Persze, én is tisztában voltam azzal, hogy mi lenne a hivatalos eljárás ilyen esetben, de jelenleg tojtam rá. Mint a prefektus program tagja, a mi feladatunk volt a mutánsok levadászása, és ez a lény itt volt a csatornákban. Ha innen kikerül, amire bizony marha nagy esély volt, hiszen valljuk be, a táplálékforrás itt igen korlátozott, akkor kitörhet a káosz Kristályvárosban. Főleg, hogy az orhidák jók voltak a rejtőzködésben. Így hát csak futottam a hangforráshoz, nem tudva, mit is fogok ott pontosan találni. Azonban arra a hatalmas lyukra én sem számítottam. Persze, sejtettem, hogy valahogy így került be a mutáns is, épp csak azt nem értettem, hogy kerülhette el ezidáig a többi csatorna karbantartó figyelmét. Mert ez a lyuk nem mostanában keletkezhetett. Ha csak nem...
Kill ebben a pillanatban ért utol, és a karomat megfogva persze egyből magyarázni kezdett a helyes protokollról egészen addig, amíg ő is meg nem látta azt, amit én. Szavaira mindenesetre bólintottam egy aprót.
- Nálad van a rádió? Erről azonnal szólnunk kell, nem hagyhatjuk ezt a lyukat csak úgy itt, hogy még több mutáns megtalálja és beözönljön - magyaráztam neki, miközben ő az egyik csövön friss vért vett észre. Az ampullás kérdésére csak bólintottam egy aprót - még jó, hogy általában minden küldetésre úgy jöttem ki, hogy minden eshetőségre készültem, így nem érhetett váratlanul semmi. A következő pillanatban ismét zajt hallottunk, én pedig abban a pillanatban előrántottam a tokomból a pisztolyomat, és lövésre készen megindultam előre lassan, lehetőleg minél nesztelebbül, bár a víz ebben kissé gátolt.
- Van ott valaki? - szólaltam meg határozott hangon. Nem hittem, hogy ez az orhida mutáns lett volna. A tankönyvek szerint az mindig lesből támad, ekkora hibát biztosan nem vétett volna.

Zene┃Egy ajándék patkány neked  Cora & Killian - Underground - Page 2 1936936019  
Caroline O'Connor

Silah

Caroline O'Connor
Cora & Killian - Underground - Page 2 Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Cora & Killian - Underground - Page 2 Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
41

Cora & Killian - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 19, 2019 12:22 pm

I hate this things
Már készültem fel, hogy olyat kapok hogy a fal adja a másikat, amikor is valami fémes csattanásra és a vizes csobbanásra lettünk figyelmesek. Kikerekedett szemmel kaptam a zaj irányába fejemet, majd pillantottam Corára. Nem válaszoltam, hisz költői kérdés volt. Persze, hogy hallottam. Nem terveztem bele vetni magamat az akcióba. A hivatalos eljárás esetén, amennyiben valami rendkívülire bukkanunk, jelentést kell tegyünk. Mr Wilson majd helytálló döntéseket hoz. Valószínüleg kiküldenének egy képzettebb osztagot, majd a takarítókat. De...
- Caroline!- morrantam rá, ahogy elsuhant mellettem. - Mocsok gyors ez a nő!- morogtam orrom alatt halkan, majd mély sóhaj és iparkodtam is utána. Bár nehéz volt úgy futni, hogy stabil talajt érjen a talpam. Végül nehezen beérve őt kaptam el a karját. - Nem ez a protokoll Caroline! Vissza kell mennünk jelenteni Mr. Wilsonnak.-  morogtam le Cora-t a teljes nevét hasznáva. Ha felbosszant mindíg így hívom. És most történetesen volt alkalma felbosszantani.
- Mi a... - pillantottam a beszűrődő fény felé. Egy méretes lyuk tátongott a csatorna tetején. Valószínüleg a valami vihar moshatta ki a téglákat. Pár hete megemelkedett a csatorna vízszintje. Lehet összefüggés van a lyuk és a víz között. - Cora... - intettem neki,  majd  mutattam a betontömbből kiálló vascsövet. Friss vér cseppent a leomlott tégla és beton darabokra. Talán emberi vér lehetett. Talán szörnyé.
- Van nálad ampulla? - vártam a választ, azonban más zaj is visszhangzott a csatorna hideg falai között. Valaki vagy valami volt itt rajtunk kívűl. Hunyorogva pillantottam a zaj irányába. Cora hallása jobb mint az enyém. Rá kellett bíznom magam, s csak reménykedtem benne, hogy kellően figyel, amíg én felmászok a téglákra, hogy mintát vehessek a vérből, amit valami vagy valaki nyomként hagyott maga után.
Vendég

Vendég

avatar

Cora & Killian - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 19, 2019 11:03 am

Cora  &  Kill
Just another boring mission
Magasra vont szemöldökkel pillantottam a fiúra túlzott magabiztosságát látva. Persze, egyértelműen nem bántottam volna soha őt, de nos, hát neki nem feltétlenül kellett tudnia, hogy valójában milyen fontos volt a számomra.
- Nagyon biztos önmagában, Mr Jornet, de nehogy pofára esés legyen a vége - vigyorogtam rá, egyértelműen jelezve, hogy mindentől függetlenül tényleg igaza volt abban, hogy nem bántanám. Bár, ha jobban belegondolok, egyszer lehet megviccelem... Következő megszólalására csak vállat vontam. Legalább nemcsak patkány tetemekkel volt dolgunk, ez már felért egy A szintű küldetéssel, ha a csatornákról volt szó.
- Látszik, mennyire figyeltél a szörnyismereti órán - csóváltam meg a fejemet. - Még jó, hogy én vagyok az ész a csapatban, és nem te. Utóbbi esetben eléggé meg lennénk lőve - nevettem fel, ezzel utalva, hogy bizony-bizony, benne volt ez a szörny is a könyvben, csupán ő nem figyelt. Mint mindig.
A szennyvíz különféle tetemeket sodort felénk, ezek közül Kill felemelt egy jól megrágcsált patkány tetemet, amire csak undorodva elhúztam a számat, úgyhogy nem is bántam, hogy nem sokkal később eldobta a kis kártevő testét, vagy legalábbis azt, ami maradt belőle.
- Orhida - ismételtem el a szörny nevét, mert Kill jól láthatóan még mindig nem tudta megjegyezni azt. A kérdésére viszont csak vállat vontam. - Fogalmam sincs, Kill, őszintén szólva. Soha nem találkoztam személyesen ezzel a mutánssal. Lehet megzavarta valami táplálkozás közben, ezért nem nyelte le egyben, és valami más lakmározott belőle. Vagy csak szimplán tényleg nem ízlett neki - rántottam egyet vállamon, nem szentelve különösebb figyelmet ennek a kérdésnek.
A következő pillanatban, amikor Kill egy nagyobb nyálkakupacot dobott rám, még szinte felfogni se volt időm, hogy mi történik. Csak álltam egy helyben, teljes ledöbbenéssel az arcomon - még azt is éreztem, ahogy a nyálka lecsúszik a testemről. Persze ő meg egyből nevetni kezdett.
- Killian Jornet! Ezért még kapni fogsz! - förmedtem rá tettetett felháborodással, miközben megindultam felé, mintha komolyan meg akarnám büntetni ezért. Persze a szám sarkában bújkáló mosoly elárulta, hogy nem gondolom komolyan. Mielőtt azonban bármilyen módon elgyepálhattam volna a fekete hajú fiút, zajt hallottam, s abban a pillanatban meg is torpantam.
- Hallottad ezt? - kérdeztem tőle, de igazából meg sem várva válaszát, egyből a zaj forrás felé kezdtem el futni, mielőtt meglóghatna az a valami, ami a zajt okozta.

Zene┃Egy ajándék patkány neked  Cora & Killian - Underground - Page 2 1936936019  
Caroline O'Connor

Silah

Caroline O'Connor
Cora & Killian - Underground - Page 2 Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Cora & Killian - Underground - Page 2 Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
41

Cora & Killian - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 19, 2019 12:32 am

I hate this things
- Nem mérgeznél meg. - pillantottam rá arcomon széles mosollyal. - Hisz szeretsz. - De nem ragoztam tovább a dolgot, hisz dolgunk volt még. Bár reméltem, hogy nem olyan dolgunk lesz, amivel egy szemernyi tapasztalatunk sincs. Minden esetre ez már önmagában több izgalmat nyújtott, mint figyelni az úszkáló döglött patkányokat meg a szennyt.
- Valahogy egész másképp képzeltem az izgalmat...- sóhajtottam, majd pillantottam Cora-ra, aki hamarabb rájött, hogy mivel állunk szemben, mint gondoltam volna. Nekem lövésem le lett volna. Mi több... Nem is emlékszem erre a fajra. - Benne volt ez a tankönyvben? Vagy megint stréberkedtél? - jóízüen mosolyodtam el, majd ahogy előre világítottam pillantottam meg egy felénk úszó cafatot. Hát megvártam amíg a lábamhoz ér, majd lehajoltam érte kesztyűvel védett kezembe véve emeltem fel. Kiváncsian vizsgáltam, azonban fény hiányában oly keveset tudtam megállapítani. Végül rá emeltem zseblámpámat, majd azzal együtt fintorodtam el a látványon.
- A szörnyecskéd patkányt reggelizett. - azonban kígyóról beszélünk. Harapások és hiányzó cafatok. - Úgy néz ki nem izlett neki...- dobtam vissza a vízbe, majd irányítottam magam elé a lámpát. - Cora. Létezik, hogy ez a... -  nem igazán akart a számra jönni a szó. Hát hunyorogva néztem rá, összeráncolt szemöldökkel és próbáltam rávenni, hogy megismételje a szörnyikéjének a nevét. Amit ha meg is tett, megismételtem utána a szörny nevét. - Létezik, hogy nem egyben nyeli le a vacsoráját? - böktem az orrommal a tovább úszó patkány tetem irányába. - Harapás nyomok és  hiányzó cafatok. - bár elképzelhető, hogy élelem hiányában a patkányok egymást kezdték zabálni. Elgondolkodva néztem magam elé, amikor Cora hozzá tette milyen jól áll a nyálka a vállamon. Mindössze egy mosolyt eresztettem arcomra, majd emeltem le egy újabb ilyen darabot és fordúltam vele Cora felé. - Illik a barna szemedhez. - sunyi vigyorral arcomon, hajítottam a mellkasának, ami fröccsenve még az állára is felszökött, majd komótosan csúszott le, s végül ploccsanva zuhant a szennyvízbe. Csak csendbe néztem rá, majd az ábrázatát bámúltva egyszerűen nem bírtam ki nevetés nélkül. - Gyönyörű vagy!- kacajomtól zengtek a falak.
Vendég

Vendég

avatar

Cora & Killian - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground - Page 2 EmptySzer. Dec. 18, 2019 10:16 pm

Cora  &  Kill
Just another boring mission
Kill persze hozta a formáját, amire csak megforgattam a szemeimet. Bélpoklossága valóban nem ismert határokat.
- Borzasztó vagy, Killian Jornet. Simán meg is mérgezhetnélek, ha ennyire gyanútlanul megeszel mindent, amit csinálok addig, amíg jó íze van - nevettem fel fejemet csóválva, bár őszintén szólva, nem lepődtem meg annyira. Volt elég időnk összeszokni, és néha kezdtem úgy érezni, mintha már most úgy viselkednénk, mint egy házaspár. Vagy mint egy öreg házzártos házaspár. Talán utóbbi találóbb volt.
- Ajándék lónak ne nézd a fogát, szokás mondani, nem igaz? - piszkáltam tovább, de azért saját zseblámpámmal megvilágítottam a nyálkát, hogy jobban szemügyre tudjuk venni. Összevont szemöldökkel tanulmányoztam, majd egy nagy sóhaj szakadt fel torkomból, ahogy felismertem, melyik lénnyel állunk szembe. Szerencsére nem volt alkalmam személyesen találkozni vele, de őszintén szólva, nem is szerettem volna.
- Ez egy orhida. Tudod, az a gyíkszerű lény, amelyik nem túl okos, de nehéz elkapni, mert képes beleolvadni a környezetébe - magyaráztam Killnek, miközben ő megszabadult a zseblámpáján lévő nyálkától, majd megindultam előre fele. - Bár sokkal érdekesebb kérdés ennél, hogy hogyan került be a csatornákhoz. Lehet az egyik kivezető nyilásnál van egy lyuk, és ott jött be. Apropó, jól áll ez a nyálka rajtad, többször kellene bekenned magad vele - fordultam hátra egy pajkos mosoly kíséretében.

Zene┃Egy ajándék patkány neked  Cora & Killian - Underground - Page 2 1936936019  
Caroline O'Connor

Silah

Caroline O'Connor
Cora & Killian - Underground - Page 2 Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Cora & Killian - Underground - Page 2 Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
41

Cora & Killian - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground - Page 2 EmptySzer. Dec. 18, 2019 9:36 pm

I hate this things
- Ha olyan íze lesz mint a sajtos golyónak, akkor még a döglött patkányodat is megeszem... - magyaráztam miközben elmélyülve figyeltem azt a valamit, aminek a nyálkája most a vállamat díszítette. Rá emeltem a zseblámpámat, majd alá nyúlva emeltem le a kiálló vas darabról. Corára pillantottam, majd a nyálkás genyóra, ami a zseblámpán orrán himbálódzott. Ha Cora rá világított jobban szemügyre vehettük. - Attól tartok, hogy a hűn áhított izgalom. - válaszoltam meg kérdését. Végül leráztam a csatornában csordogáló szennyvízbe és vettem egy mély sóhajt. Ilyenkor sok lehetőség megfordul az ember fejében. Először is a helyzet veszélyességét kellett megállapítanom. De már ezt se tudtam. Hát egyszerűen elléptem Cora mellett, majd világítottam magunk elé. Elvétve lógott valami nyálkás.
- Ismerünk olyan mutánst ami levedli a bőrét? - tettem fel a kérdést, s világítottam rá menet közben a velünk szembejövő lógó nyálkás fehéres, vékony valamire.
Vendég

Vendég

avatar

Cora & Killian - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground - Page 2 EmptySzer. Dec. 18, 2019 8:28 pm

Cora  &  Kill
Just another boring mission
Azt gondolná az ember, hogy milyen izgi lehet a prefektusoknak, amiért kimehetnek a falon kívülre, mutánsokra vadászhatnak, harcolhatnak, de a valóság az ez volt: ha nem rendelkezel jó pontokkal, nem csinálhatsz semmi mást, csak nap, mint nap jöhetsz a csatornába tisztogatni.  Mint ahogy mi tettük Kill-lel folyton. Minden egyes alkalommal azzal az elhatározással jöttem, hogy ezúttal izgalmas lesz ez a küldetés, hogy találunk valami érdekes, de persze... úszó patkány hullákon kívül semmi nem volt itt.
- Ne rinyálj már, Kill - forgattam meg a szemeimet, bár nem lepődtem meg azon, hogy most is csak a kaján járt az agya. Folyton ezt csinálta. - Ha annyira éhes vagy, akkor szedünk össze innen valami patkány tetemet, és abból lesz a mai vacsi, mit szólsz? - húztam az agyát, mert hát, ezt tettük mi ketten, pláne akkor, amikor itt a csatornákat jártuk. Mikor azonban nem érkezett semmilyen csipős felelet, kérdőn fordultam hátra.
- Fúj, az micsoda? - húztam össze undorodva a szemöldökömet, miközben közelebb léptem a fiúhoz, hogy én is szemügyre vegyem azt a... valamit.

Zene┃Egy ajándék patkány neked  Cora & Killian - Underground - Page 2 1936936019  
Caroline O'Connor

Silah

Caroline O'Connor
Cora & Killian - Underground - Page 2 Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Cora & Killian - Underground - Page 2 Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
41

Cora & Killian - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground - Page 2 EmptySzer. Dec. 18, 2019 7:40 pm

I hate this things
Mondtam már, hogy utálom ezt csinálni? Nem azért mert rohadt mocskos, hanem mert konkrétan semmi kihívás nincs benne. Elvétve patkányokat, gyakrabban valami úszó cafatot kerülgetsz. És mind ezt miért? Hogy előrébb kerülj néhány nyavaják Credittel. Persze hasznos cuccokat szedhetsz össze belőle, de a hasamat jobban szeretem.
Az előbb említett bűzös-, rothadt cafatot kerültem ki, miközben próbáltam megigazítani pisztolyomat övemen lógó bőr tartóban. - Éhes vagyok. - mormoltam orrom alatt, majd pillantottam Cora-ra, aki szintén kitörően boldog volt a már jól megszokott csatornatisztítástól. Illetve... Meg kellett volna már szoknunk. Valahogy képtelen vagyok rá.
- Múltkor csináltál valami sajtos golyót... - magyaráztam a hasam vágyáról, miközben elvétve kerülgettem a sötétből előkerülő pókhálókat. S persze ha éhes vagyok, nem tudom befogni a számat, szóval nem is próbáltam visszafogni magamat.
- Fogunk valaha valami izgalmasat is találni ebben a nyomorúlt csatornában? - tekintettem rá ismét felhúzott szemöldökkel, s persze amint elterelődik az ember figyelme, rögtön bele mászik valami kicseszett pókhá... Nyálkásba?
Éreztem, ahogy a vállamra tapadva húzódik valami levedlett bőrdarabka, mellékelve valami takony állagú gőzölgő átlátszó trutymóval. Nem mondtam semmit, egyszerűen megálltam, majd elmélkedő pillantást vetettem a darabra. Bármi is volt az, szokatlannak számított. Kellett nekem panaszkodni...
Vendég

Vendég

avatar

Cora & Killian - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cora & Killian - Underground   Cora & Killian - Underground - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom



Cora & Killian - Underground - Page 2 Empty
 

Cora & Killian - Underground

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Cora szobája
» Vic & Max - Underground
» Demetria & Wyatt - Underground
» Killian Jornet
» Killian szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Küldetés: elfogadva :: Küldetések teljesítése :: Elvégzett küldetések-
^
ˇ